بانک ها و موسسات مالی

بانک ها و موسسات مالی و اعتباری با توجه به ماهیت کارشان می بایست با سایر شعب خود ارتباط مستمر، حساب شده و مطمئنی را در طول روز داشته باشند. بر همین اساس بانک ها و موسسات مذکور باید از شبکه گسترده ای استفاده نمایند تا ارتباط میان شعب را برقرار نماید. از جمله کانال هایی که می تواند این ارتباط را به آسانی ایجاد نموده و منجر به ایجاد شعبه ای متمرکز در میان سازمان های نامبرده گردد، شبکه های رادیویی است که از بزرگترین مزایای آن می توان به جلوگیری از سو استفاده های احتمالی اشاره کرد.

 

سانترال بانک موسسات مالی

 

در این میان لزوم استفاده بانک ها و موسسات مالی و اعتباری از مرکز تلفن (تلفن سانترال) که می تواند سهم بسزایی در ارتباطات رادیویی آنها داشته باشد، به وضوح دیده می شود. مرکز تلفن مستقر شده در این سازمان ها علاوه بر هدایت تماس گیرنده به محل مورد نظر در شعب، می بایست ارتباط مستمر میان شعبه ها را با سهولت و مزایایی که به آن اشاره شد، برقرار نماید.

 

تجهیزات پیشنهادی گروه فنی مهندسی ارتباط

گروه فنی مهندسی ارتباط با سابقه ای طولانی در خصوص نصب و راه اندازی سامانه های مخابراتی تحت شبکه برای موسسات و بانکها، سیستم سانترال تحت شبکه را معرفی می کند. با استفاده از سانترال تحت شبکه می توانید تماس اینترنتی برقرار کرده و با بهره مندی از یک کانال ارتباطی امن، از هر گونه شنود احتمالی جلوگیری نمایید. تهیه کارت VoIP می تواند ارتباط میان شعبه ها را بر پایه اینترنت و شبکه و با سهولت هر چه تمام تر ممکن سازد.

 

تماس با کیفیت و پرسرعتی را تجربه کنید

چینش سخت افزار قدرتمند و نرم افزار هدایت گر موجود در سیستم های تلفن سانترال با هدف بالابردن سطح کیفیت خدمات انجام شده. به عبارتی دیگر سازمان می تواند با ترکیب سخت افزارها و تنظیم نرم افزار در وضعیت دلخواه خود، بهترین کارآیی را از سامانه مرکز تلفن خود انتظار داشته باشد.

 

سانترال پاناسونیک بانک

 

امنیت در انتقال اطلاعات

بدیهی است که بانک ها و موسسه های مشابه مالی، با داده ها و اطلاعات محرمانه ای کار خود را انجام می دهند که نیاز به داشتن شبکه امن و بدون خلل انتقال داده ها را به امری حیاتی مبدل می کند. کمپانی پاناسونیک با در نظر گرفتن این امر مهم، محصولات مخابراتی خود را همواره با بالاترین سطح کیفیت و امنیت روانه بازار کرده است تا پاسخگوی مناسبی برای نیاز امنیت اطلاعات مشتری باشد.

 

پشتیبانی گسترده جغرافیایی

سامانه های سانترال به گونه ای طراحی شده اند تا با بهره گیری از بستر ارتباطات رادیویی، مشکل فواصل بین شعب را حذف و جغرافیای بسیار بزرگی را تحت پوشش خود درآورند.

 

امکان فعال سازی اپراتور گویا بر روی خطوط

از دیگر ویژگی های دستگاه سانترال تحت شبکه، امکان تعریف خطوط شهری و نیز سرویس کاربردی دیگری با نام سرویس دیزا می باشد. سرویس دیزا می تواند با پخش پیغام از پیش ضبط شده خوش آمد، معرفی سازمان و همچنین هدایت مخاطب به بخش مورد نظر در شعب سازمانی، رضایت تماس گیرنده را از سهولت کار به دنبال داشته باشد.

 

امکان انتقال تماس مکالمه ای به فکس

کاربرد دیگری که از دید پاناسونیک پنهان نمانده است. از طریق معرفی دستگاه فکس بعنوان یکی از داخلی های سانترال می توانید در صورت نیاز، تماس های تلفنی خود را به فکس منتقل کرده تا سرعت عمل در ارتباطات افزایش یابد.