آژانس های مسافرتی

تلفن سانترال آژانس مسافرتی

به موازات افزایش درآمد سرانه کشورها و گسترش رفاه، تمایل به گردشگری در سطح جهان افزایش یافته است. اگرچه عده معدودی از گردشگران در سراسر دنیا، به سفرهای برنامه‌ریزی نشده و پر ریسک تمایل بیشتری دارند، با این حال اغلب افرادی که به صورت حرفه‌ای به گردشگری می‌پردازند، تمایل دارند تا با استفاده از خدمات یک آژانس مسافرتی، علاوه بر کاهش خطرات گردشگری، مسافرتی برنامه‌ریزی‌شده و همراه با رفاه را تجربه نمایند. در همین راستا وجود سیستمی که بتواند پذیرای این تماس‌گیرندگان و راهنمای آن‌ها باشد یا همان تلفن سانترال آژانس مسافرتی همواره نیازی مبرم و ضروری به حساب می‌آید.

 

تلفن سانترال آژانس مسافرتی

 

برای پاسخ گو بودن به تماس‌ها و ارائه بهترین راهنمایی، باید به غیر از داشتن کادر فنی مجرب، مجهز به تلفن سانترال آژانس مسافرتی بود که بتواند در زمان‌های مختلف جواب گوی حجم بالای تماس‌ها باشد. وجود سیستم سانترال با راهنمای صوتی یا اپراتور گویا که امکان پاسخگویی به تماس‌گیرندگان به صورت صوتی را داشته باشد و در صورت دریافت تماس بتواند فرد را راهنمایی کرده و به کانتر مربوطه هدایت کند همواره نیاز اساسی این مجموعه‌ها به حساب می‌آید. هم چنین امکان اتصال فکس مودم نیز از دیگر نیازهای موجود در تلفن سانترال آژانس مسافرتی می باشد تا ارسال و دریافت فکس بر روی شبکه به سهولت امکان‌پذیر باشد. وجود تلفن‌های سانترالی که بتواند خطوط را نمایش دهد و امکان مدیریت تماس‌ها را به افراد بدهد نیز الزامی می باشد تا فرد در صورت نیاز بتواند مکالمه‌های خود را مدیریت کند و با انتقال تماس و یا در انتظار گذاشتن فرد (HOLD) بتواند خدمات را در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه دهد.

 

پیشنهاد مرکز فروش پاناسونیک

گروه فنی مهندسی ارتباط برای مدیریت تماس های این کاربران (آژانس های مسافرتی)، دستگاه سانترال پرظرفیت به همراه اپراتور گویا و تلفن سانترال دیجیتال را پیشنهاد می کند. وجود این سیستم ها در کنار هم سبب ارائه بهترین خدمات به مشتریان می شود. سرویس دیزا یا همان اپراتور گویا، منشی گویا و اتوماتیکی است که با فعالسازی آن بر روی خطوط، امکان راهنمای صوتی برای تماس گیرندگان فعال می شود و کاربران را برای ارتباط با کانتر و قسمت های مورد نظر راهنمایی می کند تا بتوانند به راحتی و بدون اتلاف وقت به مقصد خود متصل شوند و به کاربران خود این امکان را می دهد تا تماس های دریافتی را مشاهده و مدیریت کنند.

 

آژانس مسافرتی و تور گردشگری

 

مرکز تلفن و نیز تلفن سانترال آژانس مسافرتی از امکانات ویژه‌ای برخوردار است که به کاربران خود مکالمه‌ای راحت را هدیه می‌کند. این دستگاه با تعریف داخلی‌ها و پشتیبانی از خطوط شهری متناسب با مدل دستگاه و کارت‌های انتخابی قابل برنامه‌ریزی می‌باشد. هم چنین این مرکز تلفن پاناسونیک به کاربران خود این امکان را می‌دهد که بتوانند دستگاه فکس، سیستم کارت خوان (POS) و فکس مودم را به عنوان داخلی‌های مجزا در سانترال تعریف کنند. کاربرد این سه سیستم در آژانس‌های مسافرتی بسیار زیاد است و یکی از ملزومات هر آژانس مسافرتی به حساب می‌آید. وجود این سیستم ها در سانترال تکمیل‌کننده نیاز و خواسته های این محیط‌ها به حساب می‌آید.

 

هم چنین به آژانس‌های مسافرتی پیشنهاد می‌کنیم برای یکپارچه‌سازی خطوط شهری خود از خطوط ۴ و ۵ رقمی (PRI) استفاده کنند، این خطوط در واقع شامل ۳۰ خط شهری است. نوع خطوط و کوتاه بودن شماره سبب ماندگاری شماره شما در ذهن مشتریان می شود که این موضوع در کارکرد شرکت های خدماتی بسیار مهم و اساسی است. این خطوط قابلیت اتصال و تعریف شدن در دستگاه سانترال پرظرفیت را دارد و در برخی از موارد این امکان را به کاربر می دهند که برای کارمندان خود شماره اختصاصی ایجاد کنند.