آژانس های مسافرتی

تلفن سانترال آژانس مسافرتی

به موازات افزایش درآمد سرانه کشورها و گسترش رفاه، تمایل به گردشگری در سطح جهان افزایش یافته است. اگرچه عده معدودی از گردشگران در سراسر دنیا، به سفرهای برنامه‌ریزی نشده و پر ریسک تمایل بیشتری دارند، با این حال اغلب افرادی که به صورت حرفه‌ای به گردشگری می‌پردازند، تمایل دارند تا با استفاده از خدمات یک آژانس مسافرتی، علاوه بر کاهش خطرات گردشگری، مسافرتی برنامه‌ریزی‌شده و همراه با رفاه را تجربه نمایند. در همین راستا وجود سیستمی که بتواند پذیرای این تماس‌گیرندگان و راهنمای آن‌ها باشد یا همان تلفن سانترال آژانس مسافرتی همواره نیازی مبرم و ضروری به حساب می‌آید.

 

تلفن سانترال آژانس مسافرتی

 

برای پاسخ گو بودن به تماس‌ها و ارائه بهترین راهنمایی، باید به غیر از داشتن کادر فنی مجرب، مجهز به تلفن سانترال آژانس مسافرتی بود که بتواند در زمان‌های مختلف جواب گوی حجم بالای تماس‌ها باشد. وجود سیستم سانترال با راهنمای صوتی یا اپراتور گویا که امکان پاسخگویی به تماس‌گیرندگان به صورت صوتی را داشته باشد و در صورت دریافت تماس بتواند فرد را راهنمایی کرده و به کانتر مربوطه هدایت کند همواره نیاز اساسی این مجموعه‌ها به حساب می‌آید. هم چنین امکان اتصال فکس مودم نیز از دیگر نیازهای موجود در تلفن سانترال آژانس مسافرتی می باشد تا ارسال و دریافت فکس بر روی شبکه به سهولت امکان‌پذیر باشد. وجود تلفن‌های سانترالی که بتواند خطوط را نمایش دهد و امکان مدیریت تماس‌ها را به افراد بدهد نیز الزامی می باشد تا فرد در صورت نیاز بتواند مکالمه‌های خود را مدیریت کند و با انتقال تماس و یا در انتظار گذاشتن فرد (HOLD) بتواند خدمات را در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه دهد.

 

کاربرد تلفن گویا در آژانس مسافرتی

 

پیشنهاد مرکز فروش پاناسونیک

گروه فنی مهندسی ارتباط برای مدیریت تماس های این کاربران (آژانس های مسافرتی)، دستگاه سانترال پرظرفیت به همراه اپراتور گویا و تلفن سانترال دیجیتال را پیشنهاد می کند. وجود این سیستم ها در کنار هم سبب ارائه بهترین خدمات به مشتریان می شود. سرویس دیزا یا همان اپراتور گویا، منشی گویا و اتوماتیکی است که با فعالسازی آن بر روی خطوط، امکان راهنمای صوتی برای تماس گیرندگان فعال می شود و کاربران را برای ارتباط با کانتر و قسمت های مورد نظر راهنمایی می کند تا بتوانند به راحتی و بدون اتلاف وقت به مقصد خود متصل شوند و به کاربران خود این امکان را می دهد تا تماس های دریافتی را مشاهده و مدیریت کنند.

 

آژانس مسافرتی و تور گردشگری

 

مرکز تلفن و نیز تلفن سانترال آژانس مسافرتی از امکانات ویژه‌ای برخوردار است که به کاربران خود مکالمه‌ای راحت را هدیه می‌کند. این دستگاه با تعریف داخلی‌ها و پشتیبانی از خطوط شهری متناسب با مدل دستگاه و کارت‌های انتخابی قابل برنامه‌ریزی می‌باشد. هم چنین این مرکز تلفن پاناسونیک به کاربران خود این امکان را می‌دهد که بتوانند دستگاه فکس، سیستم کارت خوان (POS) و فکس مودم را به عنوان داخلی‌های مجزا در سانترال تعریف کنند. کاربرد این سه سیستم در آژانس‌های مسافرتی بسیار زیاد است و یکی از ملزومات هر آژانس مسافرتی به حساب می‌آید. وجود این سیستم ها در سانترال تکمیل‌کننده نیاز و خواسته های این محیط‌ها به حساب می‌آید.

 

هم چنین به آژانس‌های مسافرتی پیشنهاد می‌کنیم برای یکپارچه‌سازی خطوط شهری خود از خطوط ۴ و ۵ رقمی (PRI) استفاده کنند، این خطوط در واقع شامل ۳۰ خط شهری است. نوع خطوط و کوتاه بودن شماره سبب ماندگاری شماره شما در ذهن مشتریان می شود که این موضوع در کارکرد شرکت های خدماتی بسیار مهم و اساسی است. این خطوط قابلیت اتصال و تعریف شدن در دستگاه سانترال پرظرفیت را دارد و در برخی از موارد این امکان را به کاربر می دهند که برای کارمندان خود شماره اختصاصی ایجاد کنند.

 

کاربرد تلفن گویا در آژانس مسافرتی برای مدیریت بهتر تماس

 

کاربرد تلفن گویا در آژانس مسافرتی

تلفن گویا، راهنمای صوتی چند مرحله‌ای است که می توانید بر اساس نیازهای مجموعه، تعداد مراحل آن را تعریف کنید. برای اینکه موضوع روشن شود مثالی می زنیم، شما با شرکت شاتل تماس گرفته اید. پس از شماره گیری صدایی به شما خوش آمد می گوید و داخلی های مختلف را معرفی می کند. برای تماس با واحد فروش عدد ۱ و برای تماس با واحد پشتیبانی عدد ۲ را وارد کنید و… شما برای اتصال به هر واحد باید با استفاده از صفحه کلید عدد مورد نظر را وارد کنید.

 

کاربرد تلفن گویا در آژانس مسافرتی برای گزارشگیری دقیق مکالمات

 

این سرویس همان تلفن گویا نامیده می شود که در این مقاله به بررسی کاربرد آن در صنعت گردشگری خواهیم پرداخت. خدمات فروش تورهای مختلف داخلی، خارجی، تورهای هفتگی، یک روز، سفر با قطار، فروش مستقیم بلیط و بسیاری از موارد دیگر که توسط افراد زیادی در این مجموعه ارائه می­شود. مدیریت آنها و چیدمان بهینه برای ارتباط تلفنی راهکاری هوشمندانه است که سانترال پاناسونیک می‌تواند کمک حال شما در این مسیر باشد.

 

 

امکان مدیریت هوشمند دریافت فکس، توزیع مناسب تماس ها در ساعت شلوغی، امکان ایجاد صف انتظار و افزایش کارایی پرسنل از حداقل خدمات و کاربردهای تلفن گویا است.

 

 

مدیریت تحلیل و گزارش گیری از تماس ها با گزارشگر ابری

بررسی میزان بازدهی هر فرد در مجموعه از الزامات است. شما به عنوان مدیر و یا یک فرد مسئول در این زمینه چه راهکار و راه حلی را برای این مورد در نظر گرفته اید؟ نرم افزارهای CRM پیشنهاد نسبتاً مناسبی است اما برای افرادی که مستقیماً با تلفن در ارتباط هستند و کار اصلی آنها پاسخگویی به تماس است چطور؟ آیا نرم‌افزارهای این چنینی می‌تواند پاسخ مناسبی را به شما بدهد؟ قطعاً خیر…

 

گزارشگر ابری یک نرم افزار تحت بستر وب است که به شما کمک می‌کند بتوانید با بررسی، تحلیل و آنالیز خطوط شهری و داخلی ها بهترین نتایج را دریافت کنید.

 

 

کاهش هزینه، افزایش بهره وری پرسنل، تحلیل تبلیغات و بررسی تاثیر تبلیغات از حداقل دستاوردهای این سرویس برای صنعت بزرگ و قدرتمند گردشگری است.

 

 

به کمک داشبوردهای مدیریتی و استفاده از ۷۰ ویجت مختلف می توانید به راحتی تمامی مکالمات را در کوتاه‌ترین زمان مدیریت نمایید. این ویژگی ها و گزارشات برای تحلیل بهتر خطوط شهری به صورت تک به تک یا دسته جمعی، کنترل واحدهای مختلف مجموعه و آنالیز خطوط داخلی و یا تمام پرسنل قابلیت اجرایی دارد. صرف نظر از تعداد پرسنل و یا حتی محدوده جغرافیایی می توانید گزارشات را در هر نقطه از کره زمین در فاصله زمانی کمتر از ۰٫۲ ثانیه مشاهده کنید.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۸۸۹۴۱۰۰۰ تماس حاصل فرمایید…