کارخانجات

سانترال کارخانه

کارخانه ها مجموعه هایی بزرگ هستند که در آن کارگران به فعالیت و تولید اشتغال دارند. اکثر کارخانه های مدرن، انبارهایی بزرگ و تجهیزات ماشینی سنگینی دارند. محیط این کارخانه ها به دلیل نوع و شرایط کاری که دارند، محیطی خاص با شرایط ویژه است. آلودگی صوتی و صداهای متفاوت، آلودگی هوا و وجود گرد و خاک در هوا، رطوبت و یا گرمای زیاد و هزاران شرایط خاص دیگر در این محیط ها حاکم است. در این راهکار با کاربرد سانترال کارخانه ها آشنا می شویم. همراه ما باشید…

 

سانترال کارخانه

 

لزوم استفاده از سانترال در کارخانه ها

همانطور که گفته شد وجود ماشین آلات سنگین، صدای زیاد، حجم کار بالا، حساس بودن کار با دستگاه ها و زیاد بودن زمان کار با این ماشین آلات سبب می شود که ارتباط در این محیط سخت و دشوار بوده و نیاز به سانترال کارخانه دوچندان شود. سرکارگر یا مسئول کارخانه به دلیل جایگاه خاص و ویژه ای که در کارخانه دارد، پل ارتباطی بین دفتر کارخانه و مجموعه تولیدی به حساب می آید. این ارتباط به دلیل شرایط کار در مجموعه تولیدی و صنعتی طبیعتا به ارتباطی خاص و ویژه تبدیل می گردد.

 

سرکارگر و مسئول کارخانه متناسب با نوع شغل خود همواره با هم در تماس هستند. این در تماس بودن نیاز به دستگاه سانترال کارخانه را که ارتباط میان افراد را با یکدیگر ممکن و آسان می سازد، بیشتر به چشم می آورد. همچنین به دلیل رفت و آمدهایی که در کارخانه دارند نیازمند تلفن بیسیم یا سیاری هستند که متناسب با شرایط کاری این افراد باشد و سازگاری کامل با این محیط ها را داشته باشند.

 

سیستم مخابراتی کارخانه

 

تجهیزات پیشنهادی گروه فنی مهندسی ارتباط

گروه فنی مهندسی ارتباط بعنوان مرکز طراحی و فروش پاناسونیک با توجه به شرایط کاری که در کارخانه ها موجود است، استفاده از سانترال پرظرفیت یا سانترال تحت شبکه را پیشنهاد می کند. در این مراکز تلفن امکان بهره بردن از سرویس چند سلولی دکت به راحتی وجود دارد و با استفاده از تلفن سیار صنعتی می توان مکالمه ای بدون نویز را تجربه کرد پس با این احتساب نصب و برنامه ریزی دستگاه سانترال کارخانه و راه اندازی سیستم گوشی بی سیم دکت، بخش عمده ای از نیازهای ارتباطی مجموعه را مرتفع می سازد.

 

سهولت دسترسی به یکدیگر توسط سیستم دکت

سیستم چندسلولی دکت این امکان را به کاربران خود می دهد که در محیط هایی با شرایط سخت و متفاوت مکالمه ای با کیفیت و بدون نویز را تجربه کنند. با استفاده از تلفن صنعتی دکت در این محیط ها ارتباطات را می توان بهینه و مدیریت کرد.

 

ارتباط کارخانه با دفاتر مختلف شرکت و انبار

مسئول انبار، مسئول کارخانه و شخص پیگیری کننده امور در دفاتر شرکت، همواره در روز با هم در تماس هستند و موارد را با یکدیگر بررسی و هماهنگ می کنند. از طریق سرویس تماس اینترنتی VOIP می توان در هر لحظه با استفاده از تجهیزات نام برده، مکالمه ای ارزان قیمت را برقرار کرد.