دکت

قابلیت دکت در دستگاه های سانترال پاناسونیک یکی از قابلیت های پرکاربرد به جهت راه اندازی شبکه ای برای استفاده از تلفن های بی سیم است که در یک فرکانسی مشخص و محرمانه امکاناتی مختلف را به کاربر خود ارائه می دهد. این سرویس بر پایه حفظ حریم خصوصی افراد بر روی امواج طراحی شده است. در واقع ایجاد یک شبکه خصوصی بیسیم با امکان افزایش و تقسیم بندی مکان آنتن دهی از بزرگترین ویژگی های این سرویس به حساب می آید. این سرویس در سانترال پرظرفیت قابلیت اجرا و پیاده سازی را داراست…

 

تلفن دکت

 

تلفن بیسیم دکت سانترال پاناسونیک

شرکت پاناسونیک یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تلفن های بی سیم برای مصارف خانگی در دنیا می باشد. کمپانی پاناسونیک با طراحی تلفن های بیسیم با برد بالا، راهی برای ورود به بازار تجاری و مصارف غیر خانگی ایجاد و همان طور که در ابتدای متن بیان شد تلاش شده است تا حریم خصوصی افراد محفوظ گردد و در تلفن بی سیم دکت، فناوری هایی خاص جهت استفاده در دستگاه سانترال در نظر گرفته شده است.

تلفن بیسیم دکت که در دستگاه سانترال پرظرفیت فعال می شود، در اصل همان تلفن اختصاصی پاناسونیک در حالت بی سیم است با این تفاوت که همانند تلفن های دیجیتال با سیم، بخش عمده ای از قابلیت های دستگاه سانترال را پشتیبانی می کند.

 

برد قابل تعریف در تلفن دکت سانترال

در این سرویس می توان با بهره گیری از آنتن های طراحی شده میزان آنتن دهی مورد نیاز را افزایش و محدوده کارکرد گوشی ها را مشخص نمود. از این ویژگی در کارخانه های بزرگ، انبارها، بیمارستان ها و حتی در شرکت های کوچک می توان استفاده کرد. این گوشی بیسیم فقط در دستگاه سانترال امکان فعال سازی را دارد و امکاناتی مانند وجود صندوق صوتی روی بیسیم های دکت و امکان کنترل آن را به شما می دهد.

 

آنتن های سلولی دکت

این آنتن ها بخش اصلی طراحی و راه اندازی سرویس دکت به شمار می آیند و کلیه گوشی های بی سیم از طریق اتصال به این آنتن ها می توانند داخل مدار قرار گرفته و از خطوط و قابلیت های دستگاه سانترال استفاده کنند. میزان آنتن دهی و سطح پوشش هر آنتن به شرایط متفاوتی از قبیل جنس مصالح ساختمانی، میزان ترافیک و نویز فرکانس موجود بستگی دارد که معمولا برای نصب در پروژه های مختلف با امکان سنجی، تعداد آنتن مورد نیاز محاسبه می گردد.