مراکز نظامی و امنیتی

سانترال مراکز نظامی

مراکز نظامی و اطلاعاتی و یا سازمان های دولتی و امنیتی و محیط هایی از این قبیل از حساسیت بالایی برخوردار هستند که به همین علت می بایست از دستگاه سانترال مراکز نظامی و تلفن های سانترال معتبر و کنترل شده استفاده کنند. نظارت و ضبط مکالمات بواسطه نرم افزار و سخت افزارهای بومی، یکی از راهکارهای مورد نظر برای این گونه فضاها می باشد. به دلیل فضای محرمانه و امنیتی که در مراکز نظامی و امنیتی وجود دارد، باید از دستگاه های سانترالی استفاده شود که علاوه بر صرفه اقتصادی، حداکثر کارآیی را برای این محیط ها داشته باشد.

 

سانترال مراکز نظامی

 

پیشنهاد ویژه گروه فنی مهندسی ارتباط

ما به عنوان نماینده دستگاه سانترال پاناسونیک با در نظر گرفتن شرایط ویژه، اهمیت و امنیت اطلاعات سانترال مراکز نظامی ، دستگاه سانترال پاناسونیک را با برنامه هایی خاص پیشنهاد می کنیم. دستگاه سانترال یا همان مرکز مخابرات پاناسونیک سیستمی است که با جمع آوری خطوط شهری در خود و پخش و توزیع این خطوط در بین کاربران، امکان برقراری تماس را برای کاربران خود امکان پذیر می کند. اما برای فعال سازی این ویژگی باید سانترال مراکز نظامی را متناسب با تعداد خطوط شهری، نوع خط شهری و تعداد کاربران تهیه نمود. پیشنهاد گروه ارتباط برای سانترال مراکز نظامی ، استفاده از دستگاه های سری تحت شبکه یا پرظرفیت می باشد.

 

قابلیت ها و امکانات دستگاه سانترال پاناسونیک

در مراکز نظامی متناسب با تعداد خطوط و تعداد کاربران می توان از سری پرظرفیت یا کم ظرفیت استفاده نمود. برخی از ویژگی هایی که مناسب مراکز نظامی است، قابلیت فعال سازی بر روی دو سری ذکر شده از سانترال را دارد و می توان با فعال سازی این ویژگی ها امنیت اطلاعات را در این محیط ها تضمین نمود.

 

شرکت پاناسونیک با سابقه درخشان در مینه طراحی و تولید سیستم های ارتباطی از قبیل دستگاه سانترال، گوشی تلفن و تلفن سانترال و … امکانات زیادی را بر روی دستگاه های خود آماده کرده که از مهمترین آنها می توان به امنیت اطلاعات و تماس ها اشاره کرد. در ادامه به برخی دیگر از قابلیت ها اشاره می شود.

 

سانترال مراکز نظامی

 

خطوط ورودی یا شهری

مکالمات تلفنی در مراکز نظامی یکی از گزینه هایی است که احتمال بروز خطر را ایجاد می کند. به همین دلیل باید بر روی تمام تماس های تلفنی ورودی و خروجی نظارت و دقت کافی داشت. نوع تماس، مدت زمان آن، فرد تماس گیرنده و حتی کلمات بیان شده در این مکالمات ممکن است حاوی پیام هایی خاص با معانی خاص باشد به همین دلیل سیستم نظارتی بسیار قوی باید در مراکز نظامی حکم فرما باشد. برای این منظور می توان با استفاده از دستگاه ضبط مکالمات بر کلیه مکالمات کارکنان نظارت داشت و در هر زمانی مکالمات را کنترل نمود و همچنین با استفاده از نرم افزار ثبت مکالمات به کلیه جزییات تماس ها دسترسی داشت.

 

برای کوتاه کردن مکالمات و سرعت بخشیدن به روند مدیریت خطوط می توان با استفاده از برنامه ریزی محدودیت هایی را برای کاربران قائل شد و یا حتی مشخص نمود که کاربران قادر باشند به شماره هایی خاص فقط تماس برقرار کنند. به عنوان مثال می توان کاربران را برای تماس با تعدادی شماره خاص محدود کرد و امکان تماس با شماره هایی به جز شماره های تعریف شده را از کاربر گرفت و یا اینکه کاربر فقط از یک خط خاص امکان استفاده را داشته باشد.

 

نرم افزار ثبت مکالمات

با استفاده از این نرم افزار در کنار دستگاه سانترال این امکان وجود دارد که به اطلاعات تماس های صورت گرفته در مرکز تلفن با کلیه جزییات دسترسی داشته باشید. این نرم افزار یکی از گام هایی است که می توان برای بهبود تماس ها برداشت که امروزه اکثر شرکت ها و سازمان های خصوصی و دولتی از این سیستم استفاده می کنند تا بتوانند راندمان کاری را به بهترین شکل ممکن افزایش دهند. این نرم افزار برنامه ای جداگانه است که قابلیت اتصال به دستگاه سانترال را دارد و بدون در نظر گرفتن نوع سانترال و ظرفیت و مدل آن ریزترین جزییات تماس ها را ذخیره می کند و در هر زمانی به کاربران امکان مشاهده مستندات را می دهد.