ارسال کالا

پیش از اشاره به انواع روش های ارسال کالا ، خوب است بدانید که در گروه فنی مهندسی ارتباط این امکان وجود دارد که مشتری با هماهنگی قبلی و مراجعه به دفتر کار ما، بصورت حضوری کالای خود را دریافت کند تا نیاز به ارسال آن نباشد. برای مشاهده آدرس ما (فروشگاه سانترال پاناسونیک) اینجا کلیک کنید.

 

۱- پیک موتوری

 

ارسال کالا با پیک موتوری

 

در صورتی که سفارش در زمان اداری ثبت شده باشد و موارد مربوط به پرداخت و تسویه حساب نیز انجام شده باشد، تحویل کالا نهایتا تا پایان ساعات کاری انجام خواهد شد. استفاده از این روش فقط مخصوص مشتریان استان تهران می باشد. پس از انتخاب این نوع از ارسال کالا، همکاران ما با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم را بعمل می آورند و زمان تخمینی تحویل کالا را به شما اعلام خواهند کرد. بدیهی است که هزینه ارسال بر عهده خریدار بوده مگر در مواردی که تحویل کالا شامل شرایط ارسال رایگان باشد.

 

۲- پست پیشتاز

 

ارسال کالا با پست پیشتاز

 

زمان پیش بینی شده در این روش از ارسال کالا معمولا بین ۲۴ الی ۷۲ ساعت بوده و اغلب مشتریان خارج از استان تهران از این روش استفاده می کنند. در نظر داشته باشید که در ایام خاص سال (مانند ایام نوروز و …) ممکن است که زمان گفته شده با توجه به شرایط کاری پست پیشتاز، تغییر کرده و تحویل کالا کمی با تاخیر انجام شود.

 

۳- تیپاکس

 

ارسال کالا با تیپاکس

 

تیپاکس کالا فقط و فقط برای مشتریان خارج از استان تهران میسر است. در نتیجه این امکان برای ارسال کالا به سایر مراکز استان ها وجود دارد که از روش تیپاکس استفاده کنند. زمان تقریبی دریافت کالا در این روش بین ۲۴ الی ۷۲ ساعت می باشد که این اختلاف زمان در ارسال کالا به دلیل تفاوت در میزان مسافت تا تهران است. پس از ارسال کالا توسط ما با استفاده از روش تیپاکس، شما می توانید با مراجعه به نزدیکترین دفتر تیپاکس و انجام مراحل اداری مربوط، کالای خود را دریافت کنید.

 

توجه داشته باشید که تیپاکس در روزهای تعطیلات رسمی قادر به ارائه سرویس نمی باشد. مزیت ارسال کالا به روش تیپاکس بیمه شدن محموله ارسالی برای شما است.

 

۴- ترمینال و باربری

 

ارسال کالا با ترمینال ها و باربری ها

 

این روش از ارسال کالا بیشتر مناسب مشتریان خارج از استان تهران است که حجم سفارش بالایی را داشته اند. ارسال از طریق یکی از پایانه های مسافربری و یا باربری ها (ترجیحا با پیشنهاد شما) انجام خواهد شد. زمان تقریبی برای ارسال کالا در این روش حدودا ۲۴ الی ۴۸ ساعت برآورد شده است که متغیر بودن این زمان با توجه به مسافت محل شما از شهر تهران می باشد. کلیه هزینه های حمل از انبار ما تا مقصد بعهده خریدار بوده و بصورت “پس کرایه” (پرداخت کلیه هزینه ها پس از دریافت کالا) می باشد.

 

با توجه به اینکه ترمینال ها و دفاتر باربری تعهدی در خصوص بیمه کردن کالای ارسالی ندارند، توصیه می کنیم که برای آسودگی بیشتر از روش تیپاکس استفاده نمایید.