مراکز مسکونی و تجاری

سانترال مراکز مسکونی و تجاری

از دغدغه های مدیریت یک مجتمع مسکونی و یا تجاری، اطلاع رسانی و چگونگی ارتباط بین واحدهای مجتمع با یکدیگر بصورت رایگان و بدون پرداخت هزینه می باشد. در این راهکار می خواهیم کاربرد سانترال مراکز مسکونی و تجاری را با هم بررسی کنیم. همراه ما باشید…

 

سانترال مراکز مسکونی و تجاری

 

مکالمه رایگان بین کاربران

از جمله نیازهای ابتدایی مجتمع های موصوف که با سانترال مراکز مسکونی و تجاری مرتفع خواهد شد، می توان به نیاز ارتباط واحدها با نگهبانی یا مدیریت، امکان پیج و فراخوانی واحدها برای موارد خاص، امکان انتقال تماس بین واحدها و کنفرانس کردن خطوط را نام برد. برای رسیدن به این موضوع باید به دنبال دستگاهی رفت که بتواند این مموارد را در کنار هم پوشش دهد. قابلیت رایگان بودن مکالمه بین خطوط داخلی در تمامی دستگاه های سانترال از جمله سانترال مراکز مسکونی و تجاری، سبب می شود که در طولانی مدت، هزینه برقراری تماس بین واحدها و کاربران بسیار کاهش یابد چرا که وجود واحدهای متعدد و نیاز برقراری تماس با هرکدام از آنها بسیار پرهزینه می باشدو برای پرداخت این هزینه ها باید از ساکنین و یا کسبه این مجتمع ها هزینه دریافت نمود.

 

امکان پیج و فراخوانی واحدها برای موارد خاص

در اکثریت ساختمان ها اعم از ساختمان های مسکونی و تجاری، همواره جلساتی برگزار می شود که در این جلسات مشکلات ساختمان مطرح می شود. و برای حل این مشکلات و یا پیشبرد بهتر کارها در این مجتمع ها حضور کلیه افراد الزامی است. مدیریت مجتمع با استفاده از سانترال مراکز مسکونی و تجاری می تواند با پیج و فراخوانی افرادی که در جلسه حضور ندارند، نسبت به یادآوری به آنها اقدام کند. همچنین می توان از این سرویس می توان برای موارد اضطراری استفاده کرد تا بتوان در یک لحظه به کلیه کاربران هشدار خاصی را داد.

 

دستگاه سانترال مناسب مراکز تجاری

 

پیشنهاد ما برای سانترال مراکز مسکونی و تجاری

گروه فنی مهندسی ارتباط بعنوان فروش و خدمات دستگاه سانترال پاناسونیک و با توجه به نیازهای ارتباطی در این محیط ها، دستگاه سانترال پرظرفیت و تحت شبکه را پیشنهاد می کند. این سانترال قابلیت تعریف داخلی های بسیاری را دارد که می توان با استفاده از آنها به نیازهای ارتباطی این محیط ها پاسخ داد. امکان تعریف داخلی های زیاد، برقراری تماس های درون شبکه رایگان، امکان فراخوانی داخلی ها بصورت شخصی (تک) یا گروهی، امکان اعلام زنگ هشدار در تلفن های سانترال از حداقل ویژگی های این مرکز تلفن است که به این کاربران ارائه می شود. توجه داشته باشید که برای استفاده از سرویس پیج در دستگاه سانترال، می بایست کاربران را به تلفن های سانترال مجهز نمود و خوب است بدانید که این امر با تلفن های رومیزی آنالوگ امکان پذیر نمی باشد.