خدمات

گروه فنی مهندسی ارتباط پیشرو در ارائه خدمات پاناسونیک در تمامی ساعات شبانه روز آماده ارائه خدمت رسانی به موسسات و مراکز مختلف کشور عزیز است. ارائه خدمات سانترال و خدمات دوربین مداربسته در شان مشتری از وظایف این مجموعه است به همین دلیل صلاح می دانیم مطالبی در مورد نحوه خدمت رسانی و نوع آن بیان نمائیم.

خدمات راهنمایی خرید سانترال

هر مجموعه ای با توجه به تعداد خطوط شهری و نوع آنها و تعداد کاربران خود نیازمند یک مرکز تلفن پیشرفته است. قطعات جانبی این محصول بسته به نیاز هر سازمان کاملا گوناگون بوده و با توجه به عملکرد قابل استفاده است. به طور مثال در مجموعه ای مانند بیمارستان و یا مراکز درمانی قطعا تجهیزات متفاوت تری نسبت به یک شرکت کوچک با تعداد کاربران محدود نیازمند است. به همین دلیل توصیه می شود قبل از هرگونه اقدام جهت خرید سانترال با نمایندگی مشورت نمائید تا بهترین محصولات با مناسب ترین قیمت معرفی ارائه شود. تهیه سانترال به همراه کارت افزایشی خطوط شهری و کارت ارتقا خطوط داخلی به همراه تلفن گویا و کارت کالرآیدی مجموعه ای از قطعاتی است که متناسب با نیاز مجموعه می توان از آنها استفاده نمود.

خدمات خرید سانترال خرید تلفن سانترال

خدمات راهنمائی نصب و راه اندازی سانترال

یکی از دیگر از خدمات گروه فنی مهندسی ارتباط ارائه خدمات در زمینه نصب و راه اندازی است که شامل موارد مانند نصب اولیه و نصب ثانویه است. در نصب اولیه، تمامی برنامه ریزی های سانترال انجام می گیرد که شامل فعال سازی کد سانترال می باشد. به طور مثال فعال و یا غیر فعال کردن سرویس پیج در سانترال که از طریق کد مربوطه صورت گیرد. در نصب ثانویه منظور از ایجاد تغییرات کوچک براساس نیاز فرد هر مجموعه پس از نصب اولیه قطعا به نصب ثانویه نیاز پیدا خواهد کرد زیرا در اکثر موارد دیده شده که به نظرات کارشناسان توجهی نمی کنند و در نهایت با اجرا برنامه خود تصمیم به اصلاح آن می گیرند و یا نصب تجهیزات اضافه تر مانند دستگاه فکس و… نیز ممکن است در دستور کار قرار گیرد.

خدمات برنامه ریزی سانترال

منظور از لغت برنامه ریزی اصلاح کدها و دستورات اجرا شده است که توسط کارشناس فنی باید صورت گیرد یا با مطالعه کاتالوگ سانترال و یا کاتالوگ تلفن سانترال بتوانید خود کارشناس فنی مجموعه که در آن شاغل هستید، شوید. ارائه فایل های فارسی آموزش سانترال از دیگر خدماتی است که در این سایت گنجانده شد است. از جمله فایل های مناسب جهت دانلود ومطالعه…

تمامی موارد بیان شده در سطور بالا خود دنیایی از اطلاعات را به سمع و نظر شما خواهد رساند که سطح دانش و آگاهی شما را نسبت به این مرکز مخابراتی بالا خواهد برد.

خدمات خرید سانترال خرید تلفن سانترال

قیمت دستگاه سانترال پاناسونیک

همانطور که در ابتدا صفحه توضیح داده شد این محصول مدل ها و گنجایش های گوناگونی دارد و متناسب با نیاز کاربر مدل های مختلف آن مورد استفاده قرار می گیرد به همین دلیل قیمت سانترال کاملا متفاوت است. شما می توانید با مراجعه به صفحه محصولات سایت پاناسونیک تمامی محصولات را مشاهده نمائید و یا با شماره های شرکت، واحد فروش سانترال تماس حاصل فرمائید.