یخچال رباتیک پاناسونیک ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۰:۰۷      بازدید: 374 بار

نمایشگاه IFA یکی از قدیمی ترین گردهمایی ها در صنعت لوازم برقی مصرفی و الکترونیک در اروپاست که اولین بار در برلین آلمان برگزار شد. در این نمایشگاه کمپانی های بزرگ و فعال در این حوزه همه ساله از تولیدات جدید خود رونمایی می کنند. پاناسونیک نیز مانند همیشه شگفتی جدیدی خلق کرد و پرده برداری از یخچال رباتیک پاناسونیک از بزرگترین اتفاقات این گردهمایی بود. با گروه فنی مهندسی ارتباط همراه باشید تا از اتفاقات نوین تکنولوژی مطلع شوید…

 

یخچال رباتیک پاناسونیک

 

یخچال رباتیک پاناسونیک

در سال های بسیار دور شاید طراحی و ساخت دستگاهی برای خنک نگه داشتن موادغذایی و جلوگیری از خراب شدن آنها بسیار دور از ذهن و شاید خنده دار بود اما طراحی یخچال های قدیمی و رشد تکنولوژی و تولید یخچال هایی قابل اتصال به برق شهری یک اختراع جالب و همه پسند بود. در همان زمان تولید یخچال رباتیک یک پیشگویی بود که پاناسونیک آن را تحقق بخشید. یخچال رباتیک پاناسونیک قادر به حرکت است و با عکس العمل نشان دادن به صدایی که به او فرمان می دهد، دستورات را با دقت و به آرامی اجرا می کند.

 

وجود سنسور های حساس برای جلوگیری از برخورد با اجسام سر راه باعث شده تا میزان آسیب رسیدن به این محصول به صفر برسد و این ربات خنک کننده موادغذایی به گونه ای طراحی شده که با شناخت محیط افراد خود بهترین مسیر را برای رسیدن به مقصد خود انتخاب می کند که خود یکی از امتیازات آن به حساب می آید.

 

یخچال رباتیک پاناسونیک

 

پاناسونیک را می توان استاد ترکیب تکنولوژی های نوین نامید، با رونمایی از طرح ترکیب پنل های خورشیدی با سیستم های ماکروویو بر این جمله صحه گذاشت. کاهش هزینه برق، استفاده بهینه از انرژی اطراف از بزرگترین دستاورد های این ترکیب خواهد بود که می توان گفت اجرایی شدن آن تحولی دیگر در زندگی خود مشاهده خواهیم کرد. بازار هدف یخچال رباتیک پاناسونیک را شاید بتوان در درجه اول افرادی که حرکت برای آنها سخت است تلقی کرد اما در نگاهی شوخ طبعانه می توان گفت اولین خریداران افراد تنبل هستند. پاناسونیک تاریخ دقیق تولید انبوه این محصول را بیان نکرد.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید