کالری شمار پاناسونیک ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۲      بازدید: 322 بار

بعد از طراحی و معرفی یخچال رباتیک پاناسونیک به فکر طراحی وسیله ای جهت بهبود سلامت افراد از نظر تغذیه افتاد. همانطور که قبلا هم گفته شده بود زمان عرضه یخچال رباتیک در بازار جهانی مشخص نشده و شاید یکی از علت های آن تقاضا افراد جهت استفاده و گرایش به سمت تنبلی و کم تحرکی باشد. این برند معتبر ژاپنی با طراحی کالری شمار پاناسونیک تلاش کرده تا بتواند با استفاده همزمان از این دو محصول از افزایش چاقی جلوگیری کند. البته این موضوع تمام خواسته این کمپانی نبوده و نیست.

 

کالری شمار پاناسونیک

 

کالری شمار پاناسونیک

طراحی و معرفی گجتی که بتواند تمرکزی کامل و دقیق بر روی سلامت هر فرد به او هدیه کند. سنجش میزان چربی، کالری، قند و… وارد شده به بدن وسیله ای بسیار مهم و پرکاربرد به حساب می آید. البته ایده این کار به صورت انحصاری و یا حتی جدید برای این برند نیست و نرم افزار های بسیاری قبل از آن طراحی و حتی روانه بازار شده اند اما این میزان از دقت را نداشته اند. با وارد کردن غذا در محیط تعبیه شده گجت CALORIECO با تکنولوژی بازتاب انعکاس نور میزان کالری و دیگر مواد غذایی سالم و ناسالم آن را به صورت یک گزارش چند خطی در احتیار فرد قرار می دهد. این تجزیه و تحلیل خاص است که کالری شمار پاناسونیک را گجتی شگفت انگیز و متمایز از رقبا خود ساخته است.

 

کمک به بیماران دیابتی، کمک به افراد چاق در کنترل و حتی کاهش وزن، کمک به ورزشکاران در پیاده سازی رژیم غذایی خود از حداقل کارایی های این محصول تازه معرفی شده است. پاناسونیک هنوز زمان دقیق عرضه این محصول را بیان نکرده و حتی برخی اخبار حاکی از این است که ممکن است CALORIECO با کمی تغییرات و به روز رسانی ها و رفع ایراد هایی بسیار جزئی در اوایل سال میلادی جدید به صورت محدود تولید و در صورت استقبال به تولید انبوه برسد.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید