نسل جدید دوربین مداربسته پاناسونیک ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۹      بازدید: 403 بار

چه چیزی در اطراف ما در رشد تکنولوژی دچار هیچ گونه تحولی نشده است؟ به اطراف خود با دقت بیشتری نگاه کنیم، توسعه و فراگیر شدن علم در کدام قسمت و بخش زندگی و یا تجهیزاتی برای زندگی ما بی تاثیر بوده است؟ از بی اهمیت ترین ها تا تجهیزاتی که برای هر فرد و یا مجموعه به عنوان قلب و یا حتی مغز سیستم تلقی می شود. از تولید یخچال رباتیک تا تکنولوژی پیشرفته دستگاه سانترال تا دوربین های نسل جدید عکاسی و حتی تامین برق خودرو از طریق خورشید… از نظر شما کدام یک تحسین برانگیزتر است؟ تمام موارد؟ پس قطعا نسل جدید دوربین مداربسته پاناسونیک نیز مطلبی خواندنی و شگفت انگیز برای شما خواهد بود…

 

نسل جدید دوربین مداربسته پاناسونیک

آخرین امکانات اضافه شده به دوربین امنیتی پاناسونیک، به منظور بهبود در قابلیت عملکرد وهمچنین کاهش در هزینه ذخیره سازی و تعمیر و نگهداری برای نظارت تصویری بر شهر تعبیه شده است. دوربین WV-X6531N، با قابلیت FULL HD و نصب در فضای باز، ضد خرابکاری است و به یک زوم ۴۰ برابر، تثبیت کننده، بزرگنمایی هوشمند، تجزیه و تحلیل برای تشخیص تصادفات وسایل نقلیه مجهز شده است. علاوه بر این، آخرین فناوری های کاهش هزینه، شامل ترکیبی از H.265 فناوری کدگذاری هوشمند، از پهنا باند فیلم های امنیتی استفاده می کنند.

 

نسل جدید دوربین مداربسته پاناسونیک

 

در واقع دوربین WV-X6531N بدان معنی است که می تواند شرایط ذخیره سازی داده ها را حدود ۷۰% برای صحنه های متحرک و بیش از ۹۰% برای صحنه های ثابت، ماورای نسل آخر دوربین های PTZ بیرونی پاناسونیک، کاهش دهد. علاوه بر این قابلیت عملکرد در رطوبت و پوشش ClearSight، به طور قابل توجهی در دسترس بودن عملیاتی دوربین های فضای باز در آب و هوای مرطوب را افزایش می دهد. سطح پوشش یافته خاص، در برابر جمع شدن لکه هاب آب و گرد وغبار مقاومت می کند، نیاز برای تعمیر و نگهداری را کاهش می هد و قابلیت استفاده و وضوح فیلم های امنیتی را بهبود می بخشد.

 

دوربین WV-X6531N مانند تمام محصولات امنیتی این برند محبوب به منظور حفاظت از امنیت سایبری کامل، جریان و ویدئوی این دوربین با Symantec رمزگذاری شده است. این نسل جدید دوربین مداربسته پاناسونیک در حال حاضر در بازار موجود است و می توان از تمام نمایندگی های معتبر پاناسونیک تهیه نمود.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید