نابودگر بوی بد لباس پاناسونیک ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۷      بازدید: 529 بار

پاناسونیک شرکتی فعال در زمینه محصولات الکترونیکی است که کار خود را با تولید لامپ آغاز کرد. این سرآغاز، شروعی وصف نشدنی بود برای موفقیت در تمام زمینه های فعالیت خود با پشتکاری غیر قابل انکار. این حضور به معنی پیشرفت به سوی کشف ناشناخته ها و خلق ناممکن ها از جمله نابودگر بوی بد لباس پاناسونیک بود. کمپانی پاناسونیک را می توان از پرچمداران پیشتاز در زمینه استفاده از فناوری نانو دانست و با آزمون و خطاهای خود توانسته پیشرفتی شگفت را در محصولات خود ایجاد کند.

 

نابودگر بوی بد لباس پاناسونیک

 

تکنولوژی نانو، فناوری به روز و رو به رشد است که شرکت های بزرگ را درگیر خود ساخته . فناوری نانو در واقع فهم و به کارگیری خواص جدیدی از مواد و سیستم هایی در ابعاد کمتر یکصد میکرومتر است. نانو را موج چهارم انقلاب صنعتی می نامند که با سرعت هرچه تمام تر در حال توسعه است. وسیع بودن حوزه این فناوری باعث شده تا در هر زمینه ای قابل استفاده شود.

 

نابودگر بوی بد لباس پاناسونیک

نابودگر بوی بد لباس پاناسونیک در واقع چوب لباسی است که با آویز کردن البسه بر روی آن به طرز شگفت آوری بوی بد آن از بین می رود. این چوب لباسی هوشمند با انتشار ذرات با بار منفی اطراف لباس ها، بوی بد آنها را می زداید. Deodorant Hanger MS در فاصله ای ۵ تا ۷ ساعته بسته به بوی لباس، عطر نامطبوع آن را نابود کرده. گفتنی است بوهای ناشی از آتش، عرق و امثال این بوها را به راحتی حذف می کند. انتشار این ذرات نانو کاملا بی خطر بوده و هیچ گونه آسیبی به افراد حاضر در آن محیط ندارد زیرا از فناوری ۱۰۰% نانو بهره گرفته شده است. این دستگاه از ۲ طریق برق مورد نیاز خود را تامین می کند، که برق مستقیم شهری و باطری است. چوب لباسی نابودگر به راحتی قابل استفاده است و می توان در کمد آویز کرد. دیگر لازم نیست لباس هایی که تمیز هستند ولی بر اثر اتفاق بو گرفته اند را مجدد شستشو دهید، با استفاده از این نابودگر هزینه های خود را کاهش دهید، کم مصرف بودن این سیستم باعث کاهش چشم گیر هزینه برق می شود.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید