نصب و مرتب سازی خطوط سانترال ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: چهارشنبه 11 جولای 2018 - 10:31      بازدید: 2257 بار

هیچ اهمیتی ندارد وسعت شرکت شما چه قدر است، همین که در آن افرادی مشغول به کار هستند و خطوط شهری فعال وجود دارد طبق یک اصل و قانون بین المللی به تمیز بودن آن اهمیت دارد. این مرتب سازی ها بسیار متفاوت است و در هر زمینه متفاوت است. یکی از الزاماتی که هر مجموعه ای به خوبی آن را می داند مرتب بودن خطوط شهری است زیرا قلب تپنده شرکت است. نصب و مرتب سازی خطوط سانترال یکی از وظایفی است که گروه فنی مهندسی ارتباط آن را به خوبی انجام می دهد.

 

نصب و مرتب سازی خطوط سانترال با مناسبترین قیمت و در کمترین زمان در نمایندگی پاناسونیک

 

نصب و راه اندازی خط شهری سانترال پاناسونیک

دستگاه سانترال مرکز تلفنی هوشمند است که با پشتیبانی از خطوط شهری به کاربران امکان استفاد از آنها را می دهد برای این منظور صحت نصب و راه اندازی صحیح خطوط شهری در سانترال امری واجب است و با توجه به برنامه ریزی هایی که انجام می شود می توان دسترسی هر فرد را مشخص کرد و تعریف نمود تا چه میزان امکان استفاده از خطوط شهری را دارد. مواردی مانند

 

 

نصب و مرتب سازی خطوط سانترال با مناسبترین قیمت و در کمترین زمان در نمایندگی پاناسونیک

 

نصب و راه اندازی پست مخابراتی سانترال پاناسونیک

در صورتی که در مجموعه شما تعداد خطوط شهری بالا باشد مدیریت آنها بسیار سخت می شود و در صورت بروز مشکل نمی توانید به راحتی و در کمترین زمان مورد را حل و یا حتی بررسی نمائید. برای این کار باید نقشه ای صحیح از خط ها را داشته باشید و یا به کمک ابزاری آنها را کاملا اصلاح شده بچینید. توسط پست مخابراتی می توانید این کار را انجام دهید. پست مخابراتی این اجازه را به شما می دهد تا خطوط شهری را به صورت کاملا نکانیزه تحت کنترل خود داشته باشید.

 

نصب و مرتب سازی خطوط سانترال با مناسبترین قیمت و در کمترین زمان در نمایندگی پاناسونیک

 

شرکت نورسافرم نیز با داشتن تعداد ۸ خط شهری تصمیم به این امر گرفت و تمامی مراحل نصب و مرتب سازی خطوط سانترال در مدت زمانی کوتاه توسط کارشناسان گروه فنی مهندسی ارتباط نمایندگی پاناسونیک انجام شد.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.