کابل کشی شرکت برنامه نویسی کنر ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۱      بازدید: 609 بار

پس از انتشار مطالبی در خصوص انجام کلیه امور کابل کشی و داکت کشی شرکت ها توسط کارشناسان فنی گروه فنی مهندسی ارتباط بسیاری از شرکت ها و سازمان های کوچک و بزرگ تمایل خود را مبنی بر انجام این کار توسط کادر متخصص این مجموعه ابراز نمودند. ثبت درخواست هایی در این زمینه به علت زمان بر بودن و حساس بودن آن در تخصص هر شخصی نیست همچنین برنامه کاری به گونه ای طراحی شد که در ساعات غیر اداری و یا روز تعطیلی پروژه ها آغاز شوند. کابل کشی شرکت برنامه نویسی کنر در یکی از همین روز های اخیر صورت پذیرفت.

 

کابل کشی شرکت برنامه نویسی کنر

 

برای کابل کشی در یک شرکت روش کار به ۲ صورت است. در حالت اولیه فضای مورد استفاده هر کاربر مشخص شده و در واقع چیدمان تجهیزات مشخص است و تجهیزات در محل خود قرار دارند. در حالت دوم مانند شرکت کنر فضا کاملا آزاد است ولی چیدمان سیستم ها مشخص شده و در نظر گرفته شده است. در حالت دوم زمان مورد نیاز بسیار کمتر است زیرا زمانی برای جابجایی سیستم ها و دیگر تجهیزات صرف نمی شود. در این حالت بزرگی مجموعه نیز اهمیتی ندارد.

 

کابل کشی شرکت برنامه نویسی کنر

 

همانطور که ملاحظه می کنید کارشناسان تخصصی پاناسونیک از ۲ رنگ کابل استفاده می کند رنگ نارنجی برای تمامی سیستم ها و تجهیزات است و رنگ مشکی جهت اتصال به سرور است. نکته ای دیگر که قابل ذکر است موجب ایجاد کمی اشکال در انجام بود عدم آماده بودن کف ساختمان بود که همزمان در حال کفپوش سازی بود.

 

کابل کشی شرکت برنامه نویسی کنر

 

کابل کشی شرکت برنامه نویسی کنر

با در نظر گرفتن فضا و چیدمان سیستم ها و تجهیزات در شرکت و ارائه نقشه ای به مدیریت مجموعه و دریافت تائیدیه کابل کشی شرکت برنامه نویسی کنر آغاز شد. اتصال داکت ها در ابتدائی ترین قسمت هر دیوار (قرنیز) بهترین راه حل بود. در نظر گرفتن محل هایی جهت نصب پریز برق و کابل شبکه نیز از دیگر نکات مثبت بود که در آن محل ها کامپیوتر راه اندازی شود.

 

کابل کشی شرکت برنامه نویسی کنر

 

زاویه دار بودن دیوار ها موجب شد تا از داکت های خمیده بیشتر استفاده شود تا بتوان از فضا بیشتری استفاده نمود. در این پروژه با توجه به متراژ بالا به علت عدم وجود تجهیزات خلوتی فضا کار به سرعت بسیار مناسبی پیش رفت که همین امر موجب شگفتی مسئولان آن مجموعه شد.

 

کابل کشی شرکت برنامه نویسی کنر

 

نصب داکت در مناسبترین فضاها که کمترین دید را داشته باشد از شروط مورد اهمیت مسئولان آن مجموعه بود که با توجه به این درخواست تمام تلاش بر این شد و موفقیت آمیز هم بود. کابل کشی شرکت برنامه نویسی کنر در یک روز کاری به اتمام رسید.

 

گروه فنی مهندسی ارتباط مفتخر است توانسته درخواست های شرکت ها در زمینه داکت کشی و کابل کشی مجموعه و برنامه ریزی دستگاه سانترال را به مرحله اجرا در آورد.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید