نصب سانترال در اتاق بازرگانی تهران ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: چهارشنبه 7 فوریه 2018 - 21:41      بازدید: 2326 بار

در سال ۱۲۶۳ اولین نهاد حامی تجار ایرانی تشکیل شد که با گذشت زمان نام نهایی این تشکل اتاق بازرگانی نام گرفت. پایه تمامی فعالیت های صنفی و تخصصی بخش بازرگانی کشور زیر نظر این نهاد صورت می گیرد. حساسیت این نهاد بالاست و جایگاه بسیار مهمی دارد. صدور کارت بازرگانی یکی از مهم ترین وظایف این نهاد است. در گیشه خبری گروه فنی مهندسی ارتباط به انتشار خبری مبنی بر نصب سانترال در اتاق بازرگانی تهران می پردازیم.

 

دفتر مرکزی اتاق بازرگانی در خیابان وزرا تهران قرار دارد و به طور مستمر با تمامی ستادهای مستقر در تمامی شهرستان های ایران در ارتباط است. برای برقراری این ارتباط وجود مرکز تلفنی پیشرفته نیازی مبرم و اساسی است و بدیهی است که دستگاه سانترال پاناسونیک بهترین راه کار ممکنه می باشد. با بررسی های صورت گرفته و هم چنین پرس و جو از سایر اتاق های شهرستان ها، کارشناس فروش نمایندگی پاناسونیک متوجه نیاز مبرم به برقراری تماس اینترنتی VOIP شد که با توجه به تعداد خطوط شهری و داخلی دستگاه سانترال KX-TDE600 به همراه منبع KX-TDA0103 پیشنهاد شد.

 

نصب سانترال در اتاق بازرگانی تهران

نصب سانترال در اتاق بازرگانی تهران

وجود ۳۰ خط شهری فعال در مجموعه شد تا ۲ کارت خط شهری با ظرفیت ۱۶ خط مدل KX-TDA6382 در سیستم نصب شود. کاربری های متفاوت در مجموعه باعث شد تا ۲ کارت خط داخلی انالوگ با ظرفیت ۲۴ خط مدل KX-TDA6178  و ۵ کارت داخلی دیجیتال با ظرفیت ۱۶ خط مدل KX-TDA0172 نیز در دستگاه راه اندازی شود. از دیگر تجهیزات بکار گرفته شده کابل آمفونل ۳ متری ۱۶ زوجی و کابل آمفونل ۳ متری ۲۴ زوجی و یک دستگاه موزیک هلد و باطری بک آپ بود.

 

نصب سانترال در اتاق بازرگانی تهران

با توجه به نیاز این مجموعه ۳۰ تلفن دیجیتال کارشناسی مدل KX-T7665 و ۱۰ تلفن دیجیتال مدیریتی مدل KX-DT543 تهیه شد که در هنگام ارسال اجناس در بسته بندی جای گذاری شد. با اعزام کارشناس در روز مقرر مراحل نصب اولیه دستگاه و سیم کشی در سازمان آغاز شد. پس از راه اندازی کامل و اجرای برنامه ریزی های مورد درخواست سرویس SIP و VOIP نیز فعال شد و برای استفاده کنندگان آن جلسه ای آموزشی برگزار شد.

 

با اتمام کار در همان روز و تحویل هر آنچه که مورد تائید مسئولان آن مجموعه در پیش فاکتور ارسالی بود گروه فنی مهندسی ارتباط یک گام به هدف خود که مورد توسعه بخشیدن و بهبود روند مکالمات در ادارات و سازمان ها است نزدیکتر شد و هم چنین کار نصب سانترال در اتاق بازرگانی تهران پایان یافت.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.