نصب دوربین مداربسته دبستان فدک ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۳      بازدید: 477 بار

مدرسه محلی است که کودکان در سنین کم، ساعاتی طولانی را در آن سپری می کنند. زیستن سلامت در این محیط و رشد در آن از جمله حداقل وظایف کارکنان هر مجموعه آموزشی است. حساسیت و شرایط خاص این سن باعث می شود تا نظارت مستقیم باعث کاهش اعتماد به نفس کودکان شود به همین دلیل نظارت غیر مستقیم از اصلی ترین اقداماتی است که باید صورت گیرد. نصب دوربین مداربسته دبستان فدک اقدامی بی نظیر در این زمینه بود.

 

نصب دوربین مداربسته دبستان فدک

 

طبق بخش نامه صادره توسط وزارت آموزش و پرورش به مدارس استفاده از سیتم های امنیتی نظارتی جهت حفظ سلامت و جلوگیری از ایجاد فساد و… در هر مدرسه الزام آور شده است. به همین دلیل تمامی محیط های آموزشی به تکاپو برای مجهز ساختن خود کردند. دبستان فدک نیز به عنوان محیطی آموزشی جهت رشد کودکان و ایجاد فضایی امن، عزم خود را جزم نمود تا بتواند با نظارت غیر مستقیم حس امنیت را به خانواده نیز انتقال دهد.

 

نصب دوربین مداربسته دبستان فدک

 

نصب دوربین مداربسته دبستان فدک

با تصمیم برای تهیه دوربین مداربسته اولین کار مدیر مجموعه تماس با گروه فنی مهندسی ارتباط بود که شرح درخواست خود را اعلام نمود.اعزام کارشناس فنی جهت بازدید از محیط و بررسی بهترین نقاط برای دید بهتر در دوربین همان هفته صورت پذیرفت که با ارائه پیش فاکتور سریعا مورد تائید قرار گرفت.

 

نصب دوربین مداربسته دبستان فدک

 

با در نظر گرفتن روحیات دانش آموزان تصمیم گرفته شده تا با استفاده از دوربین های کوچک دام ( دوربین مداربسته سقفی ) درصد مشاهده دوربین ها توسط را کاهش داده تا احساس تحت نظر قرار داشتن در آنها به وجود نیاید و مدرسه را هم چنان خانه دوم خود تلقی کنند. این دغدغه از جمله موضوعاتی بود که مدیر و ناظم دبستان فدک را درگیر خود کرده بود که با ارائه توضیحاتی در این مورد به سرعت حل شد.

 

نصب دوربین مداربسته دبستان فدک

 

نصب دوربین مداربسته دبستان فدک در روز تعطیلی مدرسه در هنگام نبود دانش آموزان اجرا شد. دید کافی به حیاط و فضای تفریح دانش آموزان و راهرو ها، فضاهای باز در مدرسه نیز از دیگر محیط هایی بود که دوربین نصب شد. نهایتا با نصب دوربین مداربسته دبستان فدک و آموزش تمامی نکات جهت بازبینی تصاویر ضبط شده و مواردی از این دست کار به اتمام رسید.

 

نصب دوربین مداربسته دبستان فدک

 

گروه فنی مهندسی ارتباط به عنوان نمایندگی پاناسونیک مفتخر است که توانسته خدماتی را در شان دانش آموزان و مدیران دبستان ارائه کند.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید