نصب دوربین مداربسته انبار نیکان ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۸      بازدید: 433 بار

امنیت چیست؟ چگونه امنیت ایجاد کنیم؟ وظیفه هر فرد در این امر چیست؟ چگونه محیط زندگی خود را امن نگه داریم؟ در صورت وقوع حادثه چه کنیم؟ این پرسش ها و هزاران سوال مشابه آنها را باید روزانه پاسخ داد و با خود مرور کرد. در گیشه خبر گروه فنی مهندسی ارتباط نمایندگی پاناسونیک می خواهیم راه کارهای در نظر گرفته شده توسط شرکت نیکان در پاسخ به پرسش های مطرح شده بپردازیم. نصب دوربین مداربسته انبار نیکان عنوان این مطلب و راه کار است.

نصب دوربین مداربسته انبار نیکان

همانطور که قبلا توضیح داده شده شرکت نیکان یکی از ابر شرکت های فعال در زمینه لوازم خانگی است که نمایندگی رسمی و معتبر برند های اکسپریال، ایندزیت، تکا، شولتز و آریستون را دارد. به علت نوع فعالیت این شرکت وجود انبار و یا سوله هایی خاص جهت نگه داری محصولات حیاتی شده است. سلامت کالاها وظیفه ای است که بر عهده شرکت است تا با همان ظاهر اولیه و تولید شده در مبدا به دست مشتری در سراسر کشور عزیزمان برسد.

نصب دوربین مداربسته انبار نیکان

نصب دوربین مداربسته انبار نیکان

مجددا سوالات مطرح شده در پاراگراف اول را مطالعه کنید و در ذهن خود به آنها پاسخ دهید. به این فکر کنید که انباری دارید که در آن از محصولاتی گوناگون نگهداری می کنید برای حفظ امنیت در آن فضا چه کارهایی می کنید؟ برای نظارت بر محیط و نحوه کارکنان مجموعه با محصولاتی که در واقع به امانت نزد شماست تا به دست خریدار آن برسد چه روش هایی اتخاذ می کنید؟

نصب دوربین مداربسته انبار نیکان

اگر تمام اتفاقات ناگوار رخ داد برای مدیریت بهتر چه کاری می کنید؟ یکی از روش های مطمئن در این زمینه خرید دوربین مداربسته است که بتوان با نظارت شبانه روزی و ضبط تصاویر هم عامل محرکی شده برای جلوگیری از ارتکاب جرم در محل و یا در صورت رخداد این عمل مشاهده تصاویر جهت شناسایی فرد.

نصب دوربین مداربسته انبار نیکان

در هفته ای که گذشت نیکان با نصب دوربین مداربسته انبار نیکان یک قدم به ایمن سازی محیط نزدیک شد. نصب دوربین در دیوار های دورنی هر سوله و حیاط و حتی دیوار های بیرونی سوله جهت کنترل تردد و نظارت ۲۴ ساعته به همراه ضبط تصاویر از جمله اقدامات انجام گرفته است. دیگر همه چیز تحت کنترل است و هیچ لحظه ای را از دست نخواهید داد. مشاهده تصاویر به صورت آنلاین بر روی تلفن همراه و حتی مشاهده تصاویر ضبط شده از جمله قابلیت های سیستم است.

نصب دوربین مداربسته انبار نیکان

در نهایت با نصب دوربین مداربسته انبار نیکان مجموعه فعالیت های انجام شده برای این مجموعه بزرگ در ماه اخیر به ۳ مورد رسید که یکی از آنها داکت کشی، مرتب سازی دفتر مرکزی بود که در سایت گروه فنی مهندسی ارتباط نیز در تاریخ ۲۶ آذر ماه ۱۳۹۶ منتشر شده است.

گروه فنی مهندسی ارتباط تکیه گاهی مطمئن برای امن سازی محیط شماست…

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید