نصب دستگاه سانترال فروشگاه یاران ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۳      بازدید: 2123 بار

عوامل موفقیت در بازار رقابتی را چه عواملی تشکیل می دهد؟ پیشتاز شدن در صنفی که در آن فعالیت داریم چگونه دست یافتنی می شود؟ شاید این سوالات به راحتی قابل پاسخ باشد اما اجرا سازی آنها کمی مشکل باشد. کمبود امکانات و فضا کافی جهت اجرا برخی نیاز ها و یا حتی کمبود بودجه از جمله موانع به حساب می آید. اما گاهی با کمی هزینه به راحتی می توان با برداشتن یک قدم کوچک فاصله ای بسیار بزرگ با رقبا خود گرفت. نصب دستگاه سانترال فروشگاه یاران از این دست تحولات بزرگ به حساب می آید.

 

نصب دستگاه سانترال فروشگاه یاران

 

پاسخگویی به مشتریان و در دسترس بودن یک امر ضروری برای تمامی شرکت ها و مجموعه هاست. البته این نکته را باید در نظر گرفت که اهمیت این موضوع برای فروشگاه ها و افراد حاضر در آن محل اهمیت بیشتری دارد. فروشگاه یاران واقع در خیابان بنی هاشم تهران یکی از بزرگترین فروشگاه ها جهت عرضه شیرآلات، کاشی و تجهیزات مربوطه به زیبایی ساختمان است که یک رقیب قدر برای تک تک فروشگاه ها هم صنف خود به حساب می آید.

 

نصب دستگاه سانترال فروشگاه یاران

 

یکی از روش های فروش کالا در این مجموعه دریافت سفارش به صورت تلفنی و یا حتی مشاوره تلفنی است به همین دلیل در دسترس بودن و پاسخگو بودن مهم ترین رکن پا برجا بودن است. به علت زیاد شدن حجم کار مجموعه و نیاز برای خروج از محیط کار و هم زمان جواب دهی تلفنی موجب شد تا دیگر دستگاه سانترال کم ظرفیت موجود در فروشگاه کافی نباشد و با مشاوره تخصصی با کارشناسان فروش و فنی گروه فنی مهندسی ارتباط دستگاه سانترال KX-NS500 معرفی و پیشنهاد شد.

 

نصب دستگاه سانترال فروشگاه یاران

 

 نصب دستگاه سانترال فروشگاه یاران

با توجه به نوع فعالیت مجموعه در زمینه تجهیزات ساختمانی مسلما حجم کار بسیار بالاست و این سیستم ارتباطی مخابراتی پیشنهاد شد که تمامی خواسته های مجموعه را پوشش می دهد. مدیریت مکالمات از خارج از مجموعه، پاسخگویی به تماس ها از طریق تلفن همراه از حداقل قابلیت های موجود در دستگاه سانترال ns به صورت پیش فرض است.

 

نصب دستگاه سانترال فروشگاه یاران

 

همانطور که قبلا هم گفته شده یکی از کارهایی که گروه فنی مهندسی ارتباط از وظایف خود می داند مرتب سازی محیط فعالیت خود و تهیه نقشه ای در مورد کارهای انجام گرفته است. متعاقب تمام مطالب بیان شده با نصب مرکز تلفن و برنامه ریزی سانترال ns و آموزش موارد اولیه در مورد نحوه کار و فعال سازی لایسنس KX-NS500 کار به پایان رسید و کارشناسان فنی مشغول مرتب سازی داکت و سیم کشی مجموعه شدند که در نهایت در یک روز کاری به اتمام رسید.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید