مرتب سازی رک تاکسی بیسیم ایرانیان ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۴      بازدید: 625 بار

تاکسی بیسیم ایرانیان، همانطور که از نامش مشخص است و صد البته که به گوش همگان این اسم آشناست شرکتی فعال در زمینه ارائه خدمات اتومبیلی است. در واقع نحوه فعالیت این شرکت بدین گونه است که با گردش راننده در محدوده ای که قرار دارد با توجه به درخواست تلفنی فرد به صورت دربست در اختیار متقاضی قرار می گیرد. البته تاکسی های گردشی نیز در سطح شهر هستند که تحت پوشش این شرکت می باشند. در این مقاله به انتشار خبر مرتب سازی رک تاکسی بیسیم ایرانیان خواهیم پرداخت.

مرتب سازی رک تاکسی بیسیم ایرانیان

رک محفظه ای است در ابعاد مختلف که در آن تجهیزاتی خاص جهت نگهداری بهتر قرار داده می شود. سیستم هایی مانند سرور، مودم، روتر و دستگاه سانترال و… مثال هایی برای جای گذاری آنها در این محفظه فلزی است. رک در انواع مختلفی وجود دارد که خدماتی گوناگون به کاربر خود ارائه می کند. تاکسی بیسیم ایرانیان نیز به دلیل تجهیزات الکترونیکی که استفاده می کند قطعا نیازمند رک جهت محافظت و نگهداری بهتر از تجهیزات مورد مصرف است.

 

همانطور که در عکس ها مشخص است فردی که این کار را بر عهده داشته است بنابر هر دلیلی از مرتب سازی رک تاکسی بیسیم ایرانیان خودداری کرده بود و تمامی سیم ها به صورت کاملا نامرتب و زشت و بهم ریختهکه حتی از خارج رک نیز با ظاهری نا مناسب قابل رویت بود. علت این کار هیچ اهمیتی ندارد اما چیزی که بسیار اهمیت دارد مقصد هر کابل متصل به سیستم است. هر سیم وکابل موجود در رک به چه چیزی متصل شده است؟ به چه دلیل از ۲ رنگ کابل مختلف استفاده شده؟

مرتب سازی رک تاکسی بیسیم ایرانیان

مرتب سازی رک تاکسی بیسیم ایرانیان

در هفته گذشته با تماس از طرف شرکت مذکور و ثبت درخواست آنها توسط کادر پشتیبانی گروه فنی مهندسی ارتباط درخواست آنها مبنی بر مرتب سازی رک تاکسی بیسیم ایرانیان به دست کارشناسان فنی نمایندگی پاناسونیک رسید. برحسب اولویت کار و برنامه ای که برای هر فرد در نظر گرفته شده است در همان هفته درخواست شده، کارشناس اعزام و دستورات لازم را اجرا نمود.

مرتب سازی رک تاکسی بیسیم ایرانیان

یکی از اشتباهات رایجی که در اکثر مجموعه هایی که از رک استفاده می کنند متداول است استفاده از محفظه به عنوان یک میز و یا محلی برای قرار دادن اجسام بر روی آن است که این اشتباهات بسیار زیان بار است زیرا اگر دقت کنید در بالای محفظه شیارهایی جهت رفت و آمد هوا و تهویه در نظر گرفته شده که هوا محیط را خنک کند و قرار دادن هر جسمی بر روی آن مانع این عمل خواهیم شد.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید