داکت کشی کال سنتر تاکسی بیسیم ایرانیان ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۸      بازدید: 514 بار

گروه فنی مهندسی ارتباط در گیشه خبری خود در تاریخ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶خبری مبنی بر مرتب سازی رک تاکسی بیسیم ایرانیان منتشر کرده بود. با توجه به نحوه فعالیت کارشناسان فنی پاناسونیک و جلب رضایت آن مجموعه داکت کشی کال سنتر تاکسی بیسیم ایرانیان نیز به دست این تیم فنی سپرده شد. تاکسی بیسیم ایرانیان مجموعه ای بزرگ است که حجم فعالیت بالایی دارد. هم چنین پاسخ گو بودن شبانه روزی نیز از دیگر ویژگی های بارزی است که این سازمان خدماتی برعهده دارد.

 

داکت کشی کال سنتر تاکسی بیسیم ایرانیان

 

همانطور که در عکس ها منتشر شده مشخص است، کابین های مختلف جهت پاسخگویی هر فرد به تماس های دریافتی و تمرکز بر خدمت رسانی بهتر در نظر گرفته شده است. حفظ ظاهر مناسب مجموعه نیز از اولویت های کاری هر مجموعه به حساب می آید. پس از مشاهده عملکرد مثبت و مورد پسند کارکنان گروه فنی مهندسی ارتباط، درخواست داکت کشی کال سنتر تاکسی بیسیم ایرانیان ثبت شد.

 

داکت کشی کال سنتر تاکسی بیسیم ایرانیان

 

داکت کشی کال سنتر تاکسی بیسیم ایرانیان

دیوار سفید رنگ باعث شده تا از داکت های سفید برای جمع کردن سیم ها و کابل ها استفاده گردد. زیبا سازی هرچه بهتر محیط با در نظر گرفتن طراحی فضا و تغیر نحوه داکت کشی متناسب با دیوار ها از اولویت کاری بود که در نظر گرفته شده بود. استفاده از حداقل متراژ با در نظر گرفتن نوع قراردهی هر سیستم رایانه و کابین و حتی در صورت نیاز به جابه جایی آنها، در نظر گرفتن پریز و سوکت هایی بر روی داکت ها جهت استفاده بهینه و جلوگیری از سیم کشی مجدد در محیط.

 

داکت کشی کال سنتر تاکسی بیسیم ایرانیان

 

وجود بیش از ۲۰۰ کابین در هر سالن برای داکت کشی کمی زمان بر بود که با توجه به پشتکار و روحیه خستگی ناپذیر کارشناسان گروه فنی مهندسی ارتباط در کمترین زمان ممکنه انجام شد و عملیات خاتمه یافت. ضرورت تسریع در کار با توجه به حیطه فعالیت تاکسی بیسیم که خدمت رسانی تلفن است نیز از دیگر دلایلی بود که اهمیت بسیاری داشت.

 

داکت کشی کال سنتر تاکسی بیسیم ایرانیان

 

همانطور که در تصاویر مشخص است تلاش شده تا با بهره گیری از استاندارترین تجهیزات جهت داکت کشی کال سنتر تاکسی بیسیم ایرانیان بهره گیری شود هم چنین در برخی از مناطق به دلیل زیبایی بیشتر و جلوه ای مناسب تر از ۲ داکت بر روی یکدیگر استفاده شده است. بکارگیری این امر به دلیل تجربه بالا در زمینه داکت کشی و مرتب سازی است.

 

گروه فنی مهندسی ارتباط مفتخر است توانسته رضایت مجموعه های بزرگ و کوچک را جلب کند.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید