خرید سانترال NS توسط نواندیشان ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۷      بازدید: 424 بار

انتشارات نواندیشان از سال ۱۳۷۶ فعالیت خود را در زمینه چاپ کتاب آغاز کرد. نشر کتاب هایی در زمینه مدیریت، موفقیت و روانشناسی سبک زندگی، خانواده و… از جمله دسته بندی های منتشر شده توسط این مجموعه است. محدود بودن تعداد خطوط شهری و کاربران داخلی سانترال باعث شده بود تا این مجموعه از سانترال کم ظرفیت استفاده کند اما با تغییر نیازهای مجموعه تصمیم برای نصب سانترال هوشمند و جدید سری NS صورت گرفت. در این مقاله به انتشار خبر خرید سانترال NS توسط نواندیشان و داکت کشی و کابل کشی این مجموعه می پردازیم.

 

خرید سانترال NS توسط نواندیشان

 

تغییر محل مجموعه به مکانی جدید یکی از دلایل این اعمال بود. بزرگتر شدن مجموعه و تغییر حیطه کاری برخی افراد و عدم حضور مداوم در شرکت و نیاز به برقراری تماس به صورت مداوم موجب شد تا نیاز به قرار دادن موبایل به عنوان خط داخلی سانترال احساس شود که این امر در سانترال هوشمند و جدیدالورود NS به راحتی امکان پذیر است. همانطور که می دانید تکریم مشتری و احترام به آنها از اولویت های هر سازمانی است و بی شک از موارد با اهمیت انتشارات نواندیشان نیز می باشد که با توجه به مقاله منتشر شده برای ضبط مکالمات در سانترال و نحوه بکارگیری از این قابلیت در ایده آل ترین حالت ممکنه است.

 

خرید سانترال NS توسط نواندیشان

 

خرید سانترال NS توسط نواندیشان

همانطور که در عکس ها مشخص است ساختمان خالی است و علت آن جابجایی و نقل مکان کردن مجموعه است. داکت کشی کامل به همراه کابل کشی دقیق با نقشه کشی و نصب سانترال و راه اندازی تمام داخلی ها توسط کادر تخصصی گروه فنی مهندسی ارتباط نمایندگی پاناسونیک صورت گرفت. کادربندی صحیح، زیبا سازی و بکارگیری داکت سفید متناسب با رنگ دیوار ها و نصب آنها در محل هایی که دید کمتری دارد؛ در این حالت امکان آسیب دیدن آن نیز بسیار کم است و این اقدامات از جمله ظریف کاری هایی است که بسیار مورد اهمیت است. متصل کردن هر کابل مربوط به واحد مختص به خود و استفاده از دو رنگ جهت جداسازی دقیق و بهتر سیم ها نیز از دیگر نکات مثبت است.

 

خرید سانترال NS توسط نواندیشان

 

داکت کشی در پائین ترین سطح و یا کنار ستون ها و یا بالاترین قسمت دیوار باعث شده تا به هیچ عنوان از زیبایی محیط کاسته نشود. با جا نمایی مناسب و تائید آنها پس از خرید سانترال NS توسط نواندیشان توسط کادر مربوطه عملیات نصب دستگاه سانترال نیز به صورت کاملا تخصصی صورت گرفت. ارائه ۱۶ داخلی آنالوگ و ۱ داخلی تلفن دیجیتال پاناسونیک با امکان پشتیبانی از ۶ خط شهری بدون اضافه کردن هیچ گونه کارت ارتقاء سانترال از جمله ویژگی های بارز این سیستم است.

 

خرید سانترال NS توسط نواندیشان

 

کوچک بودن محصول در کنار ویژگی های وسیع آن تضادی بسیار گوش نواز است که بیان و تکرار آن نیز از شگفتی های آن نمی کاهد.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید