آرایش پست مخابراتی تاکسی ایرانیان ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: یکشنبه 28 ژانویه 2018 - 23:16      بازدید: 2984 بار

تاکسی بیسیم ایرانیان بسیار نامی آشنا است. هم چنین برای تمامی دوستانی که به صورت مستمر گیشه خبر گروه فنی مهندسی ارتباط را دنبال می کنند نیز آشناتر است. انجام تمامی کارهایی که مربوط به سیستم های مخابراتی و ارتباطی بود توسط تیم فنی نمایندگی پاناسونیک در مدت زمانی کمتر از یک ماه در این شرکت صورت گرفت. در این خبر به آرایش پست مخابراتی تاکسی ایرانیان می پردازیم که چگونه با جلب رضایت و عملکردی مثبت توانستیم نظر این مجموعه را از آن خود کنیم.

 

آرایش پست مخابراتی تاکسی ایرانیان

 

در خبرهای گذشته در مورد مرتب سازی رک و داکت و آرایش منظم کابل ها مطالبی بیان شد بعد از گذشت چند روز درخواست مجددی از تاکسی بیسیم ایرانیان مبنی بر آرایش پست مخابراتی تاکسی ایرانیان ثبت شد. پست مخابراتی در واقع ترمینالی است برای تقسیم خطوط در واقع آخرین قسمت و بخش تجهیزات اپراتوری مخابرات قبل از رسیدن کابل مسی به محل مشترک است که تنها وظیفه مهم آن تقسیم خطوط است.

 

آرایش پست مخابراتی تاکسی ایرانیان

 

آرایش پست مخابراتی تاکسی ایرانیان

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید بالا بودن تعداد خطوط تلفن موجب استفاده از پست های مخابراتی تعداد بالا شد اما چیدمان زشت و نا متناسب سیم ها ظاهری بسیار نامناسب را ایجاد کرده بود. جمع نکردن سیم ها و پخش بودن در هوا و چیدمان بد و نا متوازن سیم هایی که با چسب برق به یکدیگر متصل شده اند همگی از ایرادات کار است که کسی که قبلا این کار را بر عهده داشته به درستی انجام نداده است.

 

آرایش پست مخابراتی تاکسی ایرانیان

 

باز کردن تمامی سیم ها و تمیز کردن تمامی کروز ها و سپس راه اندازی و اتصال مجدد آنها از حداقل کارهایی بود که صورت گرفت. منظم کردن کابل ها و زیبا سازی محیط با امکان بسته شدن کاوری که برای نگهداری کروز ها در نظر گرفته شده است از جمله اقداماتی بود که در این پروژه اجرایی شد همانطور که کاملا مشخص است ظاهر مناسب جعبه تقسیم و چشم نواز بودن تصویر بسیار قابل لمس است.

 

آرایش پست مخابراتی تاکسی ایرانیان

 

به نظر شما علت این کم کاری از سمت پیمانکار قبلی پروژه چیست؟ نظرات خود را در این مورد با نمایندگی پاناسونیک در میان بگذارید؟

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.