گوش دادن به صدای اتاق با تلفن سانترال ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۹:۴۰      بازدید: 388 بار

یکی از کارهایی که می توان با کمک دستگاه سانترال پاناسونیک انجام داد گوش دادن به صدای اتاق با تلفن سانترال است. البته این کار از نظر اخلاقی صحیح نمی باشد و یک نمونه از استراق سمع یا شنود است اما به هر حال این ویژگی در سانترال وجود دارد و ما آن را به عنوان یکی از کدهای سانترال KX-TES824 آموزش خواهیم داد اما توصیه می شود فقط در موارد ضروری و مهم از آن استفاده کنید و از نظر عرف این کار پسندیده نمی باشد. سانترال پاناسونیک این قابلیت را به کاربران خود می دهد تا بتوانند از طریق تلفن سانترال به صدای اتاق گوش دهند. برای این کار کافی است، شماره داخلی مورد نظر را بگیرید، تلفن داخلی بدون اینکه زنگ بزند روشن شده و می توان به صدای اتاق گوش داد و یا از طریق تلفن خود صحبت کرد.

گوش دادن به صدای اتاق با تلفن سانترال

 

در این ویژگی و قابلیت را در هنگام تنظیمات می توانید مشخص کنید که کد ۶۱۲ برای کدام داخلی این عملکرد در دسترس و ممکن باشد و این برنامه به صورت پیش فرض برای تمام داخلی ها غیر فعال است. در حالت برنامه ریزی برای انتخاب همه داخلی های سانترال از کلید * استفاده شود. توصیه می شود به دلایل مسائل اخلاقی و حفظ حریم خصوصی افراد آن را فقط برای داخلی مدیریت و یا افراد دارای صلاحیت فعال سازی کنید.

 

 

رمز ورود به تنظیمات سانترال در حالت اولیه عدد ۱۲۳۴ است البته در صورتی که آن را تغییر نداده باشید. برای این کار تلفن سانترال KX-T7730 باید در جک ۰۱ دستگاه متصل شده باشد.

برای فعال سازی گوش دادن به صدای اتاق با تلفن سانترال مراحل زیر را انجام دهید…

  • وارد حالت برنامه ریزی شوید.
  • کد برنامه “۶۱۲” را وارد کنید.
  • با فشار دادن SP-PHONE وارد حالت انتخاب گزینه خواهید شد.
  • با کلید AUTO ANS گزینه مورد نظر را انتخاب کنید.
  • توسط  STORE  اطلاعات وارد شده ذخیره می شود.
  • با کلید HOLD  می توانید از این برنامه خارج شوید.

 

دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 0.1 مگابایت رمز فایل : ertebatgroup.com
عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید