گروه بندی پیغام گیر در سانترال ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: یکشنبه 22 سپتامبر 2019 - 11:30      بازدید: 359 بار

کارت پیغام گیر دستگاه سانترال یا در اختصار کارت BV نام دارد، به کاربران اجازه می‌ دهد تا بتوانند به مدت ۶۰ دقیقه پیغام های خود را ذخیره نمایند (در صورت پاسخ گو نبودن به تماس و یا هدایت تماس گیرنده به پیغام گیر). می توان این مدت زمان را برای کاربران و داخلی های مختلف تقسیم بندی نمود. حداکثر زمان ضبط پیغام برای هر داخلی ۲۰ دقیقه می باشد که در صورت پر شدن ظرفیت آن امکان ضبط پیغام وجود ندارد. در هنگام تعریف و برنامه ریزی کارت BV باید حتماً داخلی های مورد نظر را به همراه مدت زمان مربوطه برای ضبط پیغام مشخص نمود. در غیر اینصورت زمان ۶۰ دقیقه ای برای تمامی کاربران و داخلی ها فعال می شود. با استفاده از کد های مختلف و دسترسی به پنل مدیریتی در پیغام گیر می توانید پیغام های دریافتی را حذف و یا آن ها را مدیریت کنید در کد ۶۲۱ امکان گروه بندی پیغام گیر در سانترال فراهم شده است. این کارت در حالت پیش فرض در مرکز تلفن وجود ندارد و برای استفاده از پیغام گیر پاناسونیک باید این کار را تهیه و در سیستم آن را نصب و راه اندازی کرد.

 

برای فعال سازی گروه بندی پیغام گیر در سانترال مراحل زیر را انجام دهید

 

چنانچه کارت اختیاری BV بر روی سانترال نصب شده باشد، هر کدام از داخلی های مرکز تلفن باید عضو Resource 1  یا ۲ باشند. توسط این برنامه می توان هر کدام از داخلی ها را در یکی از این Resource ها قرار داد. برای برنامه ریزی تمام داخلی های سانترال از کلید * استفاده شود.

 

برای فعال سازی گروه بندی پیغام گیر در سانترال مراحل زیر را انجام دهید…

 

  • وارد حالت برنامه ریزی شوید.
  • کد برنامه “۶۲۱” را وارد کنید.
  • با فشار دادن SP-PHONE وارد حالت انتخاب گزینه خواهید شد.
  • شماره گیر جک داخلی مورد نظر را وارد کنید.
  • با کلید AUTO ANS گزینه مورد نظر را انتخاب کنید.
  • توسط  STORE  اطلاعات وارد شده ذخیره می شود.
  • با کلید HOLD  می توانید از این برنامه خارج شوید.

 

 

دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 0.1 مگابایت رمز فایل : ertebatgroup.com
عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.