کد دسترسی به تلفن دیگر در سانترال ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۹      بازدید: 241 بار

در سانترال پاناسونیک این قابلیت وجود دارد که داخلی هایی که برای مرکز تلفن توسط کد ۰۰۹ سانترال تنظیمات چند رقمی بودن داخلی سانترال تعریف می شوند را گروه بندی کرد. این گروه بندی برای تسهیل در پاسخ گویی تماس ها و برای سرعت بخشیدن به فرآیند پاسخ گویی است. با گروه فنی مهندسی ارتباط در آموزش کد دسترسی به تلفن دیگر در سانترال پاناسونیک همراه ما باشید…

 

در هنگامی که چند داخلی در یک گروه باشند می توانند به تماس های وارد شده به آن گروه پاسخ دهند (به عنوان مثال تلفنی در واحد فروش شرکت زنگ می خورد اما فرد و تلفن دیگری آن را پاسخ می دهد) این کار در هنگامی میسر است که بتوان به داخلی هم گروهی خود وارد شده و این امکان فراهم باشد که فرد بتواند به آن تماس پاسخ دهد (برنامه ریزی سانترال باید بر اینگونه باشد). در صورتی که این امکان وجود داشته باشد، برای این منظور کاربر بعد از انتخاب خط شهری کد ۴۰ را باید وارد کند تا تماس را دریافت و مکالمه را شروع کند. در واقع کاربرد این برنامه هنگامی است که جستجو داخلی آزاد یا همان کد سانترال ۱۰ غیر فعال باشد.

 

کد دسترسی به تلفن دیگر در سانترال پاناسونیک

در کد دسترسی به تلفن دیگر در سانترال پاناسونیک به فعال و غیر فعال بودن روند پاسخ گویی پرداخته می شود و در صورت فعال کردن این کد سانترال، بدون وارد کردن عدد ۴۰ تماس برقرار خواهد شد به این معنی که کافی است فقط خط شهری انتخاب شود. این برنامه در سانترال به صورت پیش فرض غیر فعال بوده و باید برای پاسخ گویی کد مورد نظر را وارد کرد.

 

از برنامه های مرتبط با این کد سانترال برنامه ۱۱۷ اشاره کرد که می توان تعیین کرد بوق تایید بعد از وارد کردن عدد ۴۰ فعال و یا غیر فعال باشد. برای استفاده از این برنامه حتما باید ابتدا برنامه “۰۰۹” و برنامه “۶۰۰” را فعال و برنامه ریزی نمود.

 

برای فعال سازی کد دسترسی به تلفن دیگر در سانترال پاناسونیک مراحل زیر را انجام دهید…

  • وارد حالت برنامه ریزی شوید
  • کد سانترال “۱۲۷” را وارد نمایید.
  • با فشار دادن SP-PHONE وارد حالت انتخاب گزینه خواهید شد.
  • با استفاده از کلید AUTO ANS گزینه مورد نظر را انتخاب نموده.
  • با STORE  اطلاعات وارد شده ذخیره می شود.
  • با فشردن HOLD از این برنامه خارج شوید.
دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 0.32 مگابایت رمز فایل : ertebatgroup.com
عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.