وصل کردن منشی تلفنی سانترال ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۲      بازدید: 686 بار

سانترال های پاناسونیک راه های مختلفی را برای ارتباط دادن کاربر به منشی تلفنی در نظر گرفته است. در این مقاله آموزشی به بیان روشی با استفاده از کد ۶۱۱ می پردازیم که وصل کردن منشی تلفنی سانترال پاناسونیک نام دارد. یکی از این مسیر ها، اتصال دستگاه منشی تلفنی به سیستم سانترال است. در این حالت باید یک داخلی را به این منشی تلفنی اختصاص داد که نحوه اختصاص دادن این داخلی مشابه واگذاری دیگر داخلی های سانترال در برنامه “۰۰۹” است. و برای مطالعه آن می توانید بر روی کلمه آبی رنگ کلیلک نمایید تا وارد صفحه اختصاصی کد ۰۰۹ سانترال KX-TES824 شوید.

در این برنامه مشخص می شود که کدام داخلی ها امکان استفاده از این منشی تلفنی را دارند و می توانند تماس های خود را به آن ارتباط دهند. در حالت برنامه ریزی برای انتخاب همه داخلی های سانترال از کلید * استفاده شود.

برای وصل کردن منشی تلفنی سانترال شما در بدو ورود به تنظیمات سانترال رمز عبور را وارد کنید، اگر آن را تغییر نداده اید، پس می توانید با وارد کردن عدد ۱۲۳۴ این مرحله را با موفقیت پشت سر بگذارید زیرا دستگاه سانترال در حالت اولیه این رمز را به صورت پیش فرض برای تمامی مدل های مرکز تلفن خود فعال کرده است. سپس با استفاده از تلفن سانترال KX-T7730 که به جک ۰۱ دستگاه متصل شده است کد سانترال ۶۱۰ را وارد کرده و اقدام برای برنامه ریزی یک داخلی و یا تمام داخلی کنید.

 

وصل کردن منشی تلفنی سانترال | سری فایل PDF آموزش نصب دستگاه سانترال

 

برای فعال سازی وصل کردن منشی تلفنی سانترال مراحل زیر را انجام دهید:

  • وارد حالت برنامه ریزی شوید.
  • کد برنامه “۶۱۱” را وارد کنید.
  • با فشار دادن SP-PHONE وارد حالت انتخاب گزینه خواهید شد.
  • با کلید AUTO ANS گزینه مورد نظر را انتخاب کنید.
  • توسط  STORE  اطلاعات وارد شده ذخیره می شود.
  • با کلید HOLD  می توانید از این برنامه خارج شوید.

 

 

 

دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 0.1 مگابایت رمز فایل : ertebatgroup.com
عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید