وصل کردن تلفن پارالل ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۹:۳۲      بازدید: 305 بار

پارالل به معنای موازی کردن دو تلفن با هم است به گونه ای که به هر تلفن متصل به سانترال می توان فقط یک تلفن معمولی (تلفن خانگی) را با یک تلفن اختصاصی پاناسونیک پارالل نمود. در این مقاله آموزشی به آموزش نحوه وصل کردن تلفن پارالل در دستگاه سانترال پاناسونیک خواهیم پرداخت. گروه فنی مهندسی ارتباط نمایندگی رسمی پاناسونیک ارائه دهنده این مقاله می باشد، همراه ما باشید…

برای وصل کردن تلفن پارالل باید نکاتی را مد نظر داشت، ابتدا این موضوع که در حالت پیش فرض هیچ داخلی از این حالت پشتیبانی نمی کند و اجازه موازی کردن تلفن ها را نمی دهد و شما باید با ورود به حالت برنامه ریزی این تنظیمات را برای داخلی های مورد نظر اجرایی کنید و یا اگر می خواهید این کار را برای داخلی ها انجام دهید باید برای انتخاب همه داخلی های سانترال از کلید * استفاده شود.

 

وصل کردن تلفن پارالل | سری فایل PDF آموزش نصب دستگاه سانترال

 

برای این منظور شما در بدو ورود به تنظیمات سانترال رمز عبور را وارد کنید، اگر آن را تغییر نداده اید، پس می توانید با وارد کردن عدد ۱۲۳۴ این مرحله را با موفقیت پشت سر بگذارید زیرا دستگاه سانترال در حالت اولیه این رمز را به صورت پیش فرض برای تمامی مدل های مرکز تلفن خود فعال کرده است. سپس با استفاده از تلفن سانترال KX-T7730 که به جک ۰۱ دستگاه متصل شده است کد سانترال ۶۱۰ را وارد کرده و اقدام برای برنامه ریزی یک داخلی و یا تمام داخلی کنید.

 

برای فعال سازی وصل کردن تلفن پارالل مراحل زیر را انجام دهید…

 

  • وارد حالت برنامه ریزی شوید.
  • کد برنامه “۶۱۰” را وارد کنید.
  • با فشار دادن SP-PHONE وارد حالت انتخاب گزینه خواهید شد.
  • با کلید AUTO ANS گزینه مورد نظر را انتخاب کنید.
  • توسط  STORE  اطلاعات وارد شده ذخیره می شود.
  • با کلید HOLD  می توانید از این برنامه خارج شوید.

 

 

دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 0.1 مگابایت رمز فایل : ertebatgroup.com
عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید