مشغول شدن خط در تلفن گویا ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۲      بازدید: 662 بار

دستگاه سانترال پاناسونیک در سری کم ظرفیت به کاربران خود برای شرکت های کوچک امکاناتی را فراهم می کند که یکی از آنها برنامه ریزی از طریق کد سانترال است که توسط تلفن اپراتوری KX-T7730 انجام می شود. توسط کدهای پاناسونیک می توانید مشغول شدن خط در تلفن گویا را نیز تنظیم نمائید. هنگامی که مکالمه ای در سانترال برقرار می شود، زمانی که تلفن کننده گوشی خود را می گذارد، مکالمه قطع خواهد شد، حتی اگر تلفن شونده گوشی خود را نگذاشته باشد، این کار به وسیله سیگنال هایی که از طرف مخابرات فرستاده و انجام می شود. این به نام سیگنال کنترل تلفن کننده و یا CPC signal نامیده می شود.

مشغول شدن خط در تلفن گویا | سری فایل PDF آموزش نصب دستگاه سانترال پاناسونیک

با این برنامه سانترال می توان به سیستم اجازه داد که این سیگنال را شناسایی کرده و مکالمه را در قسمت تلفن شونده قطع بکند یا نه. در هنگام برنامه ریزی اگر ۰۰ انتخاب شود شناسائی سیگنال CPC انجام نخواهد شد و در مکالمات داخلی این سیگنال به طور اتوماتیک عمل می کند به طوری که اگر دو نفر ، مکالمه داخلی را برقرار کرده باشند، در صورتی که یکی از طرفین داخل مکالمه ( چه مکالمه کننده و چه مکالمه شونده) گوشی را بگذارد، فورا خط در قسمت بعدی قطع شده و کسی که هنوز گوشی را در دست دارد صدای بوق اشغال را خواهد شنید. این برنامه به صورت پیش فرض در حالت ۰۰ فعال است. در هنگام برنامه ریزی، برای انتخاب همه خطوط در مرحله ۴ از کلید * استفاده شود.

 

برای فعال سازی مشغول شدن خط در تلفن گویا مراحل زیر را انجام دهید…

  • وارد حالت برنامه ریزی شوید.
  • کد سانترال “۴۲۰” را وارد کنید.
  • با فشار دادن SP-PHONE وارد حالت انتخاب گزینه خواهید شد.
  • با کلید AUTO ANS گزینه مورد نظر را انتخاب کنید.
  • توسط  STORE  اطلاعات وارد شده ذخیره می شود.
  • با کلید HOLD  می توانید از این برنامه خارج شوید.
دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 0.30 مگابایت رمز فایل : ertebatgroup.com
عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید