مشاهده پیام در داخلی آنالوگ ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۸      بازدید: 34 بار

دستگاه سانترال پاناسونیک این امکان را به کاربران خود می دهد که بتوانند برای هر داخلی پیغام گیر تعریف کنند و بر اساس مدت زمان ارائه شده پیغام ها را ضبط و ذخیره نمایند. کاربرد این امر در فعال سازی آن در ساعات کاری و یا پایان ساعت اداری و حتی روز های تعطیل رسمی می باشد که در صورت در یافت تماس هیچ مکالمه ای بی ثمر نماند. در کد سانترال ۶۱۹ این امر میسر شده که برای داخلی هایی که از تلفن ساده و یا رومیزی استفاده می کنند شرایطی فراهم شود تا بتوانند به راحتی از وجود پیغام های دریافتی مطلع شوند. برای مشاهده پیام در داخلی آنالوگ کافیست تا گوشی تلفن را بردارید، تغییر در نوع صدا خبر از وجود پیغام دارد.

مشاهده پیام در داخلی آنالوگ | سری فایل PDF آموزش نصب دستگاه سانترال panasonic

این کد برای سانترال KX-TES824  و KX-TEM824 قابلیت استفاده دارد و برای مدل های بالاتر باید از نرم افزار پاناسونیک استفاده کرد، بدیهی است که در هر مجموعه ای امکان استفاده از تلفن های ساده رومیزی ارزان قیمت وجود دارد.  در تلفن های معمولی پاناسونیک به دلیل عدم وجود نشانگر پیغام برای نشان دادن، می توان تلفن سانترال را به گونه ای تنظیم کرد تا به محض برداشتن گوشی صدای بوق داخلی آنها تغییر کرده و همین امر به آنها وجود پیغام را اطلاع دهد. توسط کد سانترال ۶۱۹ می توان این هشدار را فعال و برنامه ریزی نمود.

 

نکته ای مهم در برنامه ریزی، اگر تمام تلفن های سانترال تلفن های معمولی هستند برای برنامه ریزی باید از کلید * استفاده شود.

 

برای فعال سازی مشاهده پیام در داخلی آنالوگ مراحل زیر را انجام دهید…

وارد حالت برنامه ریزی شوید.

  • کد برنامه “۶۱۹” را وارد کنید.
  • با فشار دادن SP-PHONE وارد حالت انتخاب گزینه خواهید شد.
  • شماره گیر جک داخلی مورد نظر را وارد کنید.
  • با کلید AUTO ANS گزینه مورد نظر را انتخاب کنید.
  • توسط  STORE  اطلاعات وارد شده ذخیره می شود.
  • با کلید HOLD  می توانید از این برنامه خارج شوید.
دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 0.1 مگابایت رمز فایل : ertebatgroup.com
عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید