محدودیت تماس در دفتر تلفن سانترال ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۰      بازدید: 136 بار

تمامی دستگاه های سانترال امکان ذخیره سازی شماره تلفن را دارا هستند و بسته به ظرفیت تعریف شده در آنها می توان از ۱ تا ۱۰۰۰ شماره تماس را ذخیره نمود. این شماره ها بدون در نظر گرفتن نوع شماره قابل ذخیره سازی و شماره گیری است. ثبت شماره خارج از کشور، تلفن همراه (موبایل) و خط شهری ثابت دورن شهری به راحتی با ثبت نام شخص امکان پذیر است. سانترال برای هر شماره ثبت شده یک عدد در نظر می گیرد که در هنگام شماره گیری سریع با وارد کردن آن، تماس برقرار خواهد شد. با آموزش محدودیت تماس در دفتر تلفن سانترال پاناسونیک به راحتی می توان مشخص کرد که هر شخص چه مقدار به این شماره ها در هنگام برقراری تماس دسترسی دارد.

محدودیت تماس در دفتر تلفن سانترال پاناسونیک

 

محدودیت تماس در دفتر تلفن سانترال پاناسونیک در واقع بیان کننده این مورد است که گوشی داخلی سانترال تا چه اندازه دسترسی به شماره ها دارد در هنگام فعال بودن کد صفر بند و یا دو صفر بند. مشخص نمودن ۵ سطح دسترسی برای کاربران به مجموعه کمک می کند تا بر روی تماس ها و هزینه های جاری شرکت تمرکز بیشتری داشته باشد. در واقع سیستم های ارتباطی سانترال، بهترین دستگاه برای محدود سازی و یا دادن آزادی عمل به کاربران خود است که می توان تعیین کرد که هر تلفن سانترال در چه حوزه ای فعالیت کند و اینکه آزادی آن در چه حدی است.

 

در کد سانترال ۰۰۱ این امکان فراهم شده است که ۱۰۰ شماره در دفترچه تلفن سانترال ذخیره شود و در کد ۳۰۱ سانترال می توان سطح هر داخلی را تعیین نمود و مشخص کرد که هر داخلی با چه شماره های می تواند مکالمه را برقرار کند.

 

برای فعال سازی محدودیت تماس در دفتر تلفن سانترال پاناسونیک مراحل زیر را انجام دهید…

 

  • وارد حالت برنامه ریزی شوید
  • کد سانترال “۳۰۱” را وارد نمایید.
  • با فشردن SP-PHONE وارد حالت انتخاب گزینه خواهید شد.
  • با استفاده ازAUTO ANS  گزینه مورد نظر را انتخاب نموده.
  • با STORE  اطلاعات وارد شده ذخیره می شود.
  • با فشردن HOLD از این برنامه خارج شوید.

 

 

دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 0.33 مگابایت رمز فایل : ertebatgroup.com
عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.