قطع کردن خط با عدم شماره گیری سانترال ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۵      بازدید: 473 بار

دستگاه سانترال این امکان را می دهد که داخلی ها از خطوط شهری به طور یکسان استفاده کنند البته امکان اعمال تغییرات توسط کدهای سانترال ۳به۸ امکان پذیر است. برنامه های موجود در این دستگاه ارتباطی به مدیران کمک می کند که محدودیت های لازم را برای داخلی ها اعمال کنند و یا حتی آن ها را از برقراری تماس های برون سازمانی (دسترسی به خط شهری) محروم سازند. با آموزش کد سانترال قطع کردن خط با عدم شماره گیری سانترال به ارائه توضیحاتی در مورد این کد پاناسونیک خواهیم پرداخت.

قطع کردن خط باعدم شماره گیری سانترال

 

برای کاربرانی که امکان استفاده از خطوط شهری را دارند می توان به آن ها اجازه داد که در صورت آزاد سازی خط شهری ۱۰ ثانیه فرصت برقراری تماس را دارند در غیر این صورت بعد از گذشت این زمان سیستم خط را قطع می کند. در شرکت ها گاهی ممکن است بر اثر حجم کاری بالا فرد خط شهری را آزاد نماید و کاری ضروری پیش آید و شماره گیری را با خط آزاد شده را فراموش نماید. کارایی این کد سانترال در این مواقع نمود پیدا می کند.

 

وجود حسگر های فعال که با ثبت و ذخیره سازی کدهای خاص در دستگاه باعث می شود در هنگام اشغال بودن خط و عدم شماره گیری توسط تلفن سانترال خط مستقیم را قطع نمایند. اگر این سرویس در مرکز تلفن وجود نداشت این عمل باید به صورت دستی صورت می گرفت و ممکن است گاهی زمانی بسیار طولانی برای این عمل بگذرد.

برای فعال سازی قطع کردن خط با عدم شماره گیری سانترال مراحل زیر را انجام دهید…

 

  • وارد حالت برنامه ریزی شوید.
  • کد سانترال “۲۱۱” را وارد کنید.
  • با فشار دادن SP-PHONE وارد حالت انتخاب گزینه خواهید شد.
  • با استفاده از کلید AUTO ANS گزینه مورد نظر را انتخاب کنید.
  • توسط  STORE  اطلاعات وارد شده ذخیره می شود.
  • با کمک گرفتن از کلید HOLD می توانید از این برنامه خارج شوید.
دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 0.29 مگابایت رمز فایل : ertebatgroup.com
عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید