قطع شدن خط با CPC سیگنال ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۹:۴۱      بازدید: 442 بار

دستگاه سانترال پاناسونیک قابلیت های فراوانی را برای کاربران خود فراهم کرده است و هر قابلیت و ویژگی توسط یک کد سه رقمی توسط گوشی تلفن اپراتوری KX-T7730 که در جک ۰۱ متصل شده است برنامه ریزی می شود. توسط کد پاناسونیک ۴۲۱ می توان تعیین کرد که وقتی که یک داخلی خط شهری را گرفته و مکالمه ای را برقرار می شود، بعد از اینکه گوشی را بگذارد، مکالمه قطع شود یا نه. صرف نظر از این که مکالمه شونده گوشی را گذاشته باشد و یا نه. در واقع می توانید تعیین کنید که قطع شدن خط با CPC سیگنال به چه طریق و روشی انجام شود.

قطع شدن خط با CPC سیگنال | سری فایل PDF آموزش نصب دستگاه سانترال پاناسونیک

 

این در مواردی سودمند خواهد بود که شما مکالمه ای برقرار کرده اید و پس از پایان مکالمه گوشی را گذاشته اید ولی طرف مقابل شما گوشی را نگذاشته است و این امر باعث اشغال بودن خط شما خواهد بود و با این برنامه سیستم خط را قطع خواهد کرد، البته اجرا شدن این امر به فرستاده شدن سیگنال CPC از طرف مخابرات نیز بستگی دارد. در هنگام برنامه ریزی سانترال، برای انتخاب همه خطوط در مرحله ۴ از کلید * استفاده شود.

برای انجام تمامی موارد گفته شود باید مراحلی که در ادامه بیان می شود را انجام دهید. ابتدا گوشی تلفن ۷۷۳۰ را در JACK01 متصل کنید و سپس با اطلاع از رمز ورود معتبر وارد حالت مدیریت دستگاه شوید. در صورت اشتباه بودن رمز عبور این امکان فراهم نخواهد بود.

 

برای فعال سازی قطع شدن خط با CPC سیگنال مراحل زیر را انجام دهید…

 

  • وارد حالت برنامه ریزی شوید.
  • کد سانترال “۴۲۱” را وارد کنید.
  • با فشار دادن SP-PHONE وارد حالت انتخاب گزینه خواهید شد.
  • با کلید AUTO ANS گزینه مورد نظر را انتخاب کنید.
  • توسط  STORE  اطلاعات وارد شده ذخیره می شود.
  • با کلید HOLD  می توانید از این برنامه خارج شوید.

 

دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 0.30 مگابایت رمز فایل : ertebatgroup.com
عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید