عدم نمایش پسورد در پرینت گزارش تماس ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: شنبه 25 ژانویه 2020 - 11:27      بازدید: 1759 بار

حفظ حریم خصوصی هر فرد برای پاناسونیک اولویت بسیار زیادی دارد. به همین منظور در برنامه ریزی سانترال، این مورد توسط پاناسونیک به خوبی رعایت شده است و برای آن تنظیماتی را فعال کرده است. کد ۸۰۳ سانترال TES824 به شما کمک می کند تا تنظیمات عدم نمایش پسورد در پرینت گزارش تماس را فعال سازی کنید. برای درک بهتر موضوع، مثالی خواهیم داشت. تصور کنید شما به “تلفن بانک” زنگ زده اید. در این مکالمه شما باید اعدادی را به کمک صفحه کلید در حین مکالمه وارد کنید. این اعداد شامل شماره حساب یا شماره ‌کارت است و در نهایت پسورد یا رمز عبوری که برای انتقال وجه و یا هر کار دیگه ای باید وارد کنید.

در کد سانترال ۸۰۳ شما می توانید مشخص کنید که پسورد و یا هر عددی که در حین مکالمه وارد می کنید بر روی گزارشگر چاپ شود یا خیر! اگر گزینه NO PRINTING را انتخاب کرده باشید اعداد وارد شده در حین مکالمه چاپ نمی شود ولی اگر PRINTING را انتخاب کرده باشید تمامی اعداد در گزارش چاپ می شود که از نظر اخلاقی صحیح نمی باشد. این کد در حالت پیش فرض در سانترال در حالت اول بوده و هیچ عددی به غیر از شماره گرفته شده در گزارش تماس ثبت نمی شود.

عدم نمایش پسورد در پرینت گزارش تماس

گزارشگر تماس به شما کمک می کند تا اطلاعاتی دقیق از روند مکالمات را در شرکت خود داشته باشید. این برگه چاپ شده به شما اطلاع می دهد که در چه ساعتی شما بیشترین تماس خروجی را داشته اید و تماس های ورودی از چه ساعتی آغاز شده است و بسیاری از موارد دیگر که در بهبود کیفیت مکالمات تاثیر گذار خواهد بود.

برای فعال سازی عدم نمایش پسورد در پرینت گزارش تماس مراحل زیر را انجام دهید…

  • وارد حالت برنامه ریزی شوید.
  • کد برنامه “۸۰۳” را وارد کنید.
  • با فشار دادن SP-PHONE وارد حالت انتخاب گزینه خواهید شد.
  • با کلید AUTO ANS گزینه مورد نظر را انتخاب کنید.
  • توسط  STORE  اطلاعات وارد شده ذخیره می شود.
  • با کلید HOLD  می توانید از این برنامه خارج شوید.
دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 0.1 مگابایت رمز فایل : ertebatgroup.com
عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.