عدم نمایش تماس ها در ریز مکالمات ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: یکشنبه 12 ژانویه 2020 - 12:18      بازدید: 1757 بار

پاناسونیک برای گزارش گیری از تماس، امکاناتی را طراحی کرده است که یکی از آنها به واسطه کد ۸۰۲ فعال سازی می‌شود. عدم نمایش تماس ها در ریز مکالمات سانترال شامل تماس ورودی و تماس خروجی می باشد. تماس ورودی مکالمه ای است که یا پاسخ داده می شود و یا بی پاسخ می ‌ماند. در صورت فعال بودن هر یک از این گزینه‌ها SMDR گزارش را ارسال می کند اما در حین چاپ و پرینت آن هیچگونه اثری از اطلاعات قابل مشاهده نیست. تصور کنید که شما پرینت تماس ورودی و خروجی را قطع کرده اید و در حالت OFF قرار داده اید. در این حالت هیچ گونه اطلاعاتی در کاغذ چاپ شده مشاهده نمی شود و برگ های چاپ شده کاملاً سفید است.

 

مشاهده گزارش تماس سانترال

مشاهده ریز و جزئیات هر تماس به راحتی در نرم افزار گزارش گیری سانترال فراهم نشده اند، بلکه اطلاعاتی بسیار محدود را به صورت خطوط پشت سرهم نمایش می ‌دهد و امکان دریافت گزارش دقیق و کاربردی از آن وجود ندارد. تعداد تماس هایی که در حافظه دستگاه سانترال ذخیره می ‌شود بسیار محدود است و عملاً امکان استفاده از آن وجود ندارد. اما ما راهکاری مناسب داریم که به راحتی می توانید با استفاده از آن نه تنها اطلاعات را به خوبی مدیریت کنید، بلکه آنها را در محلی امن (سرورهای آمازون) ثبت و ذخیره نمایید.

 

نرم افزار مدیریت تماس سانترال

گزارشگر ابری بر اساس تعداد پورت و خطوط شهری و داخلی گزارش‌ دهی می کند. به این گونه که هر خط از هر نوعی که باشد دیتا و اطلاعاتی خاص را به داشبورد ارسال می ‌کند. آنچه که در هر خط شهری رخ می دهد با ریزترین جزئیات قابل ردیابی است. تفکیک اطلاعات بر اساس تاریخ خط شهری، خط داخلی، گروه بندی ها، شعبه های مختلف و دهها آیتم دیگر به راحتی فراهم شده است. این نرم افزار به صورت وب بیس بوده و از طریق کامپیوتر، لپتاپ، تلفن همراه و یا هر وسیله ای که به اینترنت متصل شود، قابل استفاده است.

عدم نمایش تماس ها در ریز مکالمات سانترال

برای فعال سازی عدم نمایش تماس ها در ریز مکالمات سانترال مراحل زیر را انجام دهید…

  • وارد حالت برنامه ریزی شوید.
  • کد برنامه “۸۰۲” را وارد کنید.
  • با فشار دادن SP-PHONE وارد حالت انتخاب گزینه خواهید شد.
  • با کلید AUTO ANS گزینه مورد نظر را انتخاب کنید.
  • توسط  STORE  اطلاعات وارد شده ذخیره می شود.
  • با کلید HOLD  می توانید از این برنامه خارج شوید.

 

دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 0.1 مگابایت رمز فایل : ertebatgroup.com
عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.