راه اندازی اعداد در تلفن گویا سانترال ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۰      بازدید: 659 بار

یکی از اقداماتی که برای راه‌ اندازی تلفن‌ گویا یا دیزا پاناسونیک باید انجام گیرد، راه اندازی اعداد در تلفن گویا سانترال پاناسونیک می باشد. بدین معنا که شما با مشخص کردن صفحه کلید و تعریف کردن هر عدد در دیزا می توانید دستگاه سانترال را به گونه ‌ای برنامه ‌ریزی کنید که در هنگام دریافت تماس هر فرد تماس گیرنده بتواند پس از شنیدن آیتم های مورد نظر بر روی عدد کلیک کند و به واحد مرتبط انتقال یابد. در کد سانترال ۵۰۰ ما مشخص می کنیم که بتوان دستگاه سانترال را به گونه ‌ای برنامه ‌ریزی کرد که تمامی تعداد و کلید های * و # را معرفی و در پیغام دیزا قابل استفاده نمود.

 

راه اندازی اعداد در تلفن گویا سانترال | سری فایل PDF آموزش نصب دستگاه سانترال

آموزش راه اندازی تلفن گویا پاناسونیک

برای این منظور در سانترال کم ظرفیت باید تلفن ۷۷۳۰ را در جک ۰۱ دستگاه قرار داد. پس از آن که تلفن در محل مورد نظر راه‌اندازی شد باید ابتدا مراحل ضبط پیغام دیزا تکمیل شود و پس از آن به ترتیب با استفاده از کد ۵۰۰ پاناسونیک تمامی مراحل و روند را کامل کرد که نهایتا به تعریف اعداد خلاصه می شود. در کد سانترال Without AA می توانیم اعداد را تعریف و اگر با With AA باشد امکان تعریف اعداد وجود ندارد و فقط پیغام دیزا پخش خواهد شد و کلیدها هیچگونه تأثیری ندارند.

نکته ای که بسیار اهمیت دارد این است که حتما کارت دیزا در دستگاه وجود داشته باشد و اگر این کارت موجود نیست هیچ یک از موارد بیان شده عملی نخواهد شد و پس از دریافت تماس مستقیما گوشی تلفن زنگ خواهد خورد.

 

برای فعال سازی راه اندازی اعداد در تلفن گویا سانترال پاناسونیک مراحل زیر را انجام دهید…

  • وارد حالت برنامه ریزی سانترال شوید.
  • کد سانترال ۵۰۰ را وارد کنید.
  • با فشار دادن SP-PHONE وارد حالت انتخاب گزینه خواهید شد.
  • با استفاده از AUTO ANS  گزینه مورد نظر را انتخاب کنید.
  • توسط  STORE  اطلاعات وارد شده ذخیره می شود.
  • با کلید HOLD می توانید از این برنامه خارج شوید.
دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 0.36 مگابایت رمز فایل : ertebatgroup.com
عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید