راه‌اندازی صندوق پیام صوتی ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: یکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۴      بازدید: 23 بار

دستگاه سانترال به عنوان یک مرکز تماس هوشمند همه جور امکاناتی را برای کاربران خود در نظر گرفته است، از جمله این امکانات “پیغام گیر” است که می توان تا ۶۰ دقیقه پیغام ضبط نمود. البته نحوه تخصیص مدت زمان مناسب برای هر داخلی (تلفن سانترال) به عهده و انتخاب شماست. می توانید برای هر داخلی از مرکز تماس خود بین ۱ تا ۲۰ دقیقه ظرفیت پیغام گیری را مشخص کنید که در هنگام عدم پاسخ به تماس به آن متصل شوند. در کد سانترال ۶۲۲ شما می توانید راه‌اندازی صندوق پیام صوتی را مشاهده و آن را اجرایی نمایید. حتما در نظر داشته باشید که برای این کار وجود کارت BV در دستگاه الزامی و ضروری است. همچنین آگاهی از نحوه ورود به حالت تنظیمات و دانستن رمز عبور نیز اجباری می باشد. اگر به سانترال و برنامه ریزی آن آشنایی ندارید توصیه ما به شما این است که این کار را حتما به کارشناس فنی پاناسونیک بسپارید.

 

برای آموزش نحوه مشاهده پیغام سانترال بر روی همان کلمه آبی رنگ کلیک کنید.

 

راه‌اندازی صندوق پیام صوتی | سری فایل PDF آموزش نصب دستگاه سانترال panasonic

 

نحوه و آموزش راه‌اندازی صندوق پیام صوتی

اگر از وجود کارت BV یا پیغام گیر سانترال اطمینان حاصل کرده اید اینک می توانید برنامه ریزی را آغاز کنید، اما قبل از آن باید یک نقشه یا چارت از داخلی ها در دست داشته باشید و اولویت بندی نمایید که کدام داخلی ها نیازمند اصلی و واقعی پیغام گیر هستند. در صورتی که این کار را با دقت و درستی انجام دهید می توانید به بهترین شکل از ۶۰ دقیقه قابلیت و ظرفیت کارت به خوبی بهره بگیرید. این ویژگی در تعطیلات طولانی مدت مانند عید نوروز بسیار کاربردی است، البته که در روزهای عادی نیز اهمیت این امکان به شدت قابل لمس و استفاده خواهد بود.

 

برای آموزش مشاهده پیغام در داخلی آنالوگ بر روی همان کلمات آبی رنگ کلیک کنید.

 

اگر کارت اختیاری BV بر روی دستگاه سانترال نصب شده باشد، توسط کد ۶۲۲ می توان تعیین کرد که کدام یک از داخلی ها می توانند از سرویسBV  استفاده کنند. به طور مثال شما دارای ۱۰ تلفن هستید که به عنوان داخلی دستگاه تعریف شده اند اما فقط نیاز است که دو داخلی به پیغام گیر متصل شوند و تماس بی پاسخ آنها به صندوق صوتیمنتقل شود برای این کار در حین برنامه ریزی شماره دو داخلی مثلا ۱۰۶ و ۱۰۹ را می توانید وارد کنید ولی برنامه ریزی تمام داخلی های سانترال از کلید * استفاده نمائید.

 

برای فعال سازی راه‌اندازی صندوق پیام صوتی مراحل زیر را انجام دهید…

  • وارد حالت برنامه ریزی شوید.
  • کد برنامه “۶۲۲” را وارد کنید.
  • با فشار دادن SP-PHONE وارد حالت انتخاب گزینه خواهید شد.
  • شماره گیر جک داخلی مورد نظر را وارد کنید.
  • با کلید AUTO ANS گزینه مورد نظر را انتخاب کنید.
  • توسط  STORE  اطلاعات وارد شده ذخیره می شود.
  • با کلید HOLD  می توانید از این برنامه خارج شوید.

 

 

دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 0.1 مگابایت رمز فایل : ertebatgroup.com
عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید