دسترسی به موزیک انتظار پشت خط ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۹:۱۶      بازدید: 31 بار

امکان هلد یا پارک تماس دریافتی یا تماس خروجی یکی از امکانات فوق العاده مهم و کاربردی در سانترال است. به کمک کلید هلد می توانید تماس را در حالت انتظار قرار دهید. تصور کنید در حال مکالمه با یک خط هستید که دیگر تلفن شما بر روی میز زنگ می خورد و داخلی مدیر را نمایش می دهد. شما حتماً باید تماس را پاسخ دهید، در این لحظه بهترین کار فشردن کلید هلد برای تماس قبلی است. در این حالت فرد پشت خط دیگر صدای مکالمه شما با مدیر را نمی‌شنود بلکه یک موزیک انتظار برای او پخش می شود. در این مقاله آموزشی به نحوه دسترسی به موزیک انتظار پشت خط پرداخته‌ایم که چگونه هر داخلی می تواند به آن دسترسی مستقیم داشته باشد و یا اصلا این دسترسی برای او فعال نباشد.

 

برای مطالعه و آموزش هلد در تلفن سانترال پاناسونیک لطفا بر روی همان کلمات آبی کلیک کنید.

 

موزیک هلد دستگاه سانترال

پاناسونیک برای کاربران مرکز تماس خود این امکان را فراهم کرده است تا روش های مختلفی موزیک پشت خط را فعال سازی نمایند. خود دستگاه اصلی دارای چند موزیک به صورت پیش فرض است اما اگر سیاست مجموعه شما به گونه‌ای است که بخواهید به صورت یک فایل صوتی خدمات مجموعه را بیان کنید نیز می توانید به کمک ضبط صدا و یا حتی اتصال یک دستگاه خارجی از طریق کابل این کار را اجرایی کنید. حتی در برخی شرکت‌ها و در حین هلد تماس فرد می تواند صدای رادیو را بشنود که به صورت زنده در حال پخش است این نیز از دیگر ویژگی‌های سرویس BGM در سانترال است که بنا به درخواست و صلاحدید هر مجموعه اجرایی می شود.

 

دسترسی به موزیک انتظار پشت خط | سری فایل PDF آموزش نصب دستگاه سانترال

 

دسترسی به موزیک انتظار پشت خط

در کد سانترال ۶۲۶ این امکان فراهم شده است که بتوانید امکان پخش شدن موزیک BGM یا همان موزیک پشت خطی را به کمک تلفن های مخصوص پاناسونیک مانند تلفن ۷۷۳۰ تحت کنترل بگیرید. در صورتیکه این کد را برای داخلی ها فعال کرده باشید هر تلفن می تواند با فشار دادن کلید ۱ به صدای BGM گوش کند. امکان تعریف و فعال سازی این ویژگی برای هر ۲۴ داخلی فراهم شده است. همچنین می توانید آن را فقط برای داخلی های خاص تعریف کنید. در این حالت در حین برنامه ریزی کافیست تا شماره فرد را وارد کنید، به طور مثال برنامه برای داخلی ۱۰۴ انجام دهید. در صورتی که تمایل داشته باشید این کد برای تمام داخلی ها فعال سازی شود کافی است تا کلید * را وارد کنید.

 

پیشنهاد ما به شما این است که اگر آشنایی کافی با دستگاه سانترال ندارید و از نحوه عملکرد دستگاه در ساعات مختلف و حالات گوناگون باخبر نیستید این کار را به کارشناس فنی پاناسونیک بسپارید. شماره تماس جهت ثبت درخواست ۸۸۹۴۱۰۰۰

 

 

برای فعال سازی دسترسی به موزیک انتظار پشت خط مراحل زیر را انجام دهید…

  • وارد حالت برنامه ریزی شوید.
  • کد “۶۲۶” را وارد کنید.
  • با فشار دادن SP-PHONE وارد حالت انتخاب گزینه خواهید شد.
  • شماره گیر جک داخلی مورد نظر را وارد کنید.
  • با کلید AUTO ANS گزینه مورد نظر را انتخاب کنید.
  • توسط  STORE  اطلاعات وارد شده ذخیره می شود.
  • با کلید HOLD  می توانید از این برنامه خارج شوید.

 

 

دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 0.1 مگابایت رمز فایل : ertebatgroup.com
عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید