تنظیم زنگ سانترال پاناسونیک ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۵      بازدید: 905 بار

سانترال یک دستگاه فرستنده و گیرنده ی سیگنال است که دائما برای دریافت و برقرار کردن تماس از تلفن سانترال با مرکز مخابرات در ارتباط است. همانطور که سانترال برای برقراری تماس سیگنالی به مرکز مخابرات ارسال می کند، در هنگام دریافت تماس نیز سیگنالی مشابه را دریافت می کند که توسط دریافت این سیگنال تلفن های مربوطه زنگ می خورد. با کد تنظیم زنگ سانترال پاناسونیک و آموزش نوع فعال سازی آن توسط تلفن مادر سانترال که تمام برنامه ریزی سانترال با آن انجام می شود خود می توانید کارشناس فنی شرکت خود باشید.

تنظیم زنگ سانترال پاناسونیک کد 213

همانطور که در پاراگراف بالا بیان شد این سیستم برای انجام دستوراتی که بر عهده دارد باید سیگنال هایی را دریافت و یا ارسال نماید. ین سیگنال ها به صورت ممتد فرستاده نمی شود بلکه با فاصله زمانی مشخصی به دستگاه سانترال ارسال و دریافت می شود. دستگاه سانترال نیز در حالت پیش فرض برای اطمینان حاصل کردن در برقرار بودن تماس فاصله ای ۶ ثانیه ای را برای خود تعریف کرده است که اگر فاصله زمانی بین سیگنال های دریافتی بیشتر از زمان تعریف شده باشد تماس را پایان یافته حساب کند و از زنگ خوردن تلفن ها جلوگیری کند.

 

البته زمان بیان شده قابل تغییر و جابه جایی است و بین اعداد ۳ و ۶ و ۱۲ ثانیه می توان انتخاب نمود و تنظیمات را پیاده سازی نمود. ۳ثانیه از دید کارشناسان سانترال زمانی بسیار زود و ۱۲ ثانیه نیز زمانی بسیار دیر است به همین ترتیب پیشنهاد کارشناس پاناسونیک نیز همین زمان پیش فرض دستگاه است. کد سانترال ۲۱۳ پاناسونیک فعال کننده تنظیم زنگ سانترال پاناسونیک است.

 

برای فعال سازی تنظیم زنگ سانترال پاناسونیک مراحل زیر را انجام دهید…

 

  • وارد حالت برنامه ریزی شوید.
  • کد سانترال “۲۱۳” را وارد کنید.
  • با فشار دادن SP-PHONE وارد حالت انتخاب گزینه خواهید شد.
  • با استفاده ازAUTO ANS  گزینه مورد نظر را انتخاب کنید.
  • توسط  STORE  اطلاعات وارد شده ذخیره می شود.
  • با کمک گرفتن از کلید HOLD می توانید از این برنامه خارج شوید.

 

دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 0.30 مگابایت رمز فایل : ertebatgroup.com
عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید