تنظیم اتوماتیک ساعت تلفن سانترال ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۲      بازدید: 24 بار

دستگاه سانترال سیستم ارتباطی بسیار هوشمند است که همواره با مرکز مخابرات در ارتباط است و این ارتباط تا زمانی که خطوط تلفن شهری وصل باشند بدون برقرار کردن تماس ادامه دارد. یکی از دلایل اصلی این ارتباط همیشگی آماده بودن سیستم برای دریافت تماس در هر ساعتی از شبانه روز است. از ویژگی های مثبت این ارتباط همیشگی امکان تنظیم اتوماتیک ساعت تلفن سانترال است.

 

این ارتباط برای برقراری و دریافت تماس و یا دریافت اطلاعات تماس گیرنده است اگر سرویس نمایشگر اطلاعات تماس توسط کد سانترال ۹۰۰ فعال شده باشد. در کد ۰۰۰ سانترال آموزش تنظیم ساعت دستگاه سانترال به صورت دستی است که ساعت این سیستم ارتباطی قابل تنظیم است، اما در این برنامه می توان تنظیم نمود که ساعت این مرکز تلفن با ساعت مخابرات چک و توسط آن تنظیم شود.

تنظیم اتوماتیک ساعت تلفن سانترال

 

اگر در دستگاه سانترال کم ظرفیت کارت نمایشگر شماره یا همان کالر آیدی سانترال نصب باشد در صورتی که سرویس نمایش اطلاعات تماس گیرنده فعال باشد هنگامی که تماسی دریافت می شود، سیگنالی دریافت می شود که در آن اطلاعات تماس گیرنده از قبیل شماره و ساعت تماس را به کاربر می دهد. توسط کد سانترال ۱۵۲ که آموزش تنظیم اتوماتیک ساعت تلفن سانترال کم ظرفیت می توان مشخص نمود که دستگاه هر روز در هنگام دریافت اولین تماس، ساعت خود را با مرکز مخابرات تنظیم نماید.

علت وجودی این کد سانترال هنگامی به چشم می خورد ساعت رسمی کشور تغییر پیدا کرده و دستگاه به صورت خودکار ساعت خود را تنظیم می کند.

برای فعال سازی تنظیم اتوماتیک ساعت تلفن سانترال مراحل زیر را انجام دهید…

 

  • وارد حالت برنامه ریزی شوید.
  • کد سانترال “۱۵۲” را وارد کنید.
  • با فشار دادن SP-PHONE وارد حالت انتخاب گزینه خواهید شد.
  • با استفاده از کلید AUTO ANS گزینه مورد نظر را انتخاب نموده.
  • توسط  STORE  اطلاعات وارد شده ذخیره می شود.
  • با فشردن HOLD از این برنامه خارج شوید.

 

دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 0.30 مگابایت رمز فایل : ertebatgroup.com
عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.