تنظیمات شماره گیری تن در تلفن سانترال ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۸      بازدید: 460 بار

با یادگیری تنظیمات شماره گیری تن در تلفن سانترال یکی از اقداماتی مثبت است که گروه فنی مهندسی ارتباط بعد از آموزش دقیق و موشکافانه سیستم تن و پالس به آن پرداخته است. انتشار مقالاتی تخصصی به زبان ساده در مورد مفهوم سیستم تن و پالس، مزایا و معایب هر کدام از آنها، علت از کار افتادگی و خروج سیستم پالس از حوزه ارتباطی از جمله اطلاعاتی است که توسط نمایندگی پاناسونیک انجام گرفته است. همانطور که مشخص است سیستم تن، سیستمی پر سرعت برای شماره گیری است که در حال حاضر با توجه به تکنولوژی موجود بیشترین کاربرد را دارد و می توان با اطمینان بیان کرد که تمام تلفن ها و مراکز ارتباطی از این سیستم استفاده می کنند.

تنظیمات شماره گیری تن در تلفن سانترال

 

این سیستم بر مبنای سیگنال پایه گذاری شده و برای هر کلید یک بسامد بلند و کوتاهی تعریف کرده است. در هنگام دریافت این دو بسامد، سانترال متوجه عدد مورد نظر می شود و آن را شماره گیری می کند. در این برنامه مشخص می شود که فاصله بین دو بسامد ارسالی چه مدت باشد.

دستگاه سانترال به طور خودکار فاصله بین این دو بسامد را ۸۰ میلی ثانیه (MODE 1) تعریف کرده که قابل تغییر به ۱۶۰ میلی ثانیه(MODE 2)  نیز هست. کوتاه بودن این فاصله زمانی باعث می شود که سانترال از دقت عمل بالاتری برخوردار شود و سیگنال های مشابه اختلال در عمل شماره گیری را ایجاد نکند.

برای فعال سازی تنظیمات شماره گیری تن در تلفن سانترال و تغییر زمان مراحل زیر را انجام دهید…

  • وارد حالت برنامه ریزی شوید.
  • کد سانترال “۲۱۰” را وارد نمایید.
  • با SP-PHONE وارد حالت انتخاب گزینه خواهید شد.
  • با استفاده از کلید AUTO ANS گزینه مورد نظر را انتخاب کنید.
  • فشردن کلید STORE باعث ذخیره شدن اطلاعات می شود.
  • با کمک گرفتن از کلید HOLD می توانید از این برنامه خارج شوید.
دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 0.30 مگابایت رمز فایل : ertebatgroup.com
عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید