تماس با داخلی در حالت مزاحم نشوید ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۸      بازدید: 153 بار

تماس با داخلی در حالت مزاحم نشوید یکی از امکاناتی خاص و ویژه است که دستگاه سانترال برای کاربران خود در نظر گرفته است. تماس در شرایط ضروری و خاص که کاربر حالت سکوت را برای تلفن خود فعال کرده است. این امکان با استفاده از کد سانترال ۶۰۹ پاناسونیک در سری کم ظرفیت امکان پذیر است. در حقیقت با استفاده از این برنامه می توان به یک داخلی این امکان را داد تا بتواند به داخلی که برنامه مزاحم نشوید را اجرا کرده، زنگ بزند.

 

 

حالت DND یا لطفا مزاحم نشوید حالتی ویژه است که در این سرویس مزاحم نشوید این امکان فراهم شده که فقط تماس هایی به داخلی وارد شود که کاربر برنامه ریزی کرده است ولی با این برنامه تمام داخلی ها می توانند با این داخلی تماس برقرار کنند. شما می توانید داخلی های مورد نظر خود را مشخص کرده و تنظیمات را اجرایی کنید. پیشنهاد می شود در هنگام تنظیم و برنامه ریزی سانترال حتما داخلی اپراتور و یا منشی را در لیست سفید قرار دهید که بتوانند با داخلی تماس برقرار کنند.

 

 

برای فعال سازی کد سانترال ۶۰۹ حتما باید تلفن سانترال ۷۷۳۰ را در جک ۰۱ دستگاه اصلی قرار دهید و از رمز ورود به حالت تنظیمات آگاهی داشته باشید. اگر رمز را تغییر نداده اید پسورد پیش فرض ۱۲۳۴ می باشد. این برنامه به صورت پیش فرض برای تمام داخلی های تلفن سانترال غیر فعال است. برای انتخاب همه داخلی ها از کلید * استفاده شود.

 

 

برای فعال سازی تماس با داخلی در حالت مزاحم نشوید مراحل زیر را انجام دهید…

  • وارد حالت برنامه ریزی شوید.
  • کد برنامه “۶۰۹” را وارد کنید.
  • با فشار دادن SP-PHONE وارد حالت انتخاب گزینه خواهید شد.
  • با کلید AUTO ANS گزینه مورد نظر را انتخاب کنید.
  • توسط  STORE  اطلاعات وارد شده ذخیره می شود.
  • با کلید HOLD  می توانید از این برنامه خارج شوید.
دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 0.1 مگابایت رمز فایل : ertebatgroup.com
عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید