تغییر زنگ داخلی در تلفن سانترال ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۷      بازدید: 52 بار

دستگاه سانترال پاناسونیک در هر مدل و ظرفیتی که باید محدوده ای وسیع از تلفن های را برای برقراری تماس پشتیبانی می کند. این مطلب بدین معناست که در هنگام دریافت تماس چه تماس درون سازمانی چه تماس از خارج از مرکز تلفن با ارسال آن به داخلی مورد نظر، مدیریتی بی نظیر را به مجموعه هدیه می کند. در تلفن های متصل به سانترال و در اصطلاح تلفن سانترال برای مجزا سازی نوع تماس دریافتی باید دو ملودی متتفاوت انتخاب کرد. در تغییر زنگ داخلی در تلفن سانترال آنالوگ به آموزش این تغییرات خواهیم پرداخت.

تغییر زنگ داخلی در تلفن سانترال

 

تلفن های معمولی و آنالوگ پاناسونیک مانند KX-TS500 به دلیل محدود بودن ملودی های موجود و یا حتی تک آهنگه بودن آنها برای اعلام تماس در هنگام اتصال به دستگاه سانترال این امکان برای کاربران فراهم می شود که زنگ مورد نظر خود را برنامه ریزی کنند. این برنامه ریزی توسط تلفن مادر متصل به جک ۰۱ انجام می پذیرد و توسط خود تلفن مورد نظر امکان پذیر نیست. ورود به مرحله برنامه ریزی سانترال و دانش کافی در این زمینه نیاز است. لازم به ذکر است که تلفن KX-T7730 نیز یکی از الزامات دیگر این روند تکمیلی است.

 

در کد سانترال ۱۴۲ سانترال با تنظیم نسبت زنگ به سکوت، می توان این کار را انجام داد. به این معنی که تلفن در هنگامی که شروع به زنگ زدن می کند و تماسی را دریافت می کند، به چه نسبتی صدای زنگ شنیده شده و به چه نسبتی سکوت برقرار شود.

 

برای فعال سازی تغییر زنگ داخلی در تلفن سانترال مراحل زیر را انجام دهید…

  • وارد حالت برنامه ریزی شوید
  • کد سانترال “۱۴۲” را وارد نمایید.
  • با فشار دادن SP-PHONE وارد حالت انتخاب گزینه خواهید شد.
  • با استفاده از کلید AUTO ANS گزینه مورد نظر را انتخاب نموده.
  • با STORE  اطلاعات وارد شده ذخیره می شود.
  • با فشردن HOLD از این برنامه خارج شوید.
دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 0.30 مگابایت رمز فایل : ertebatgroup.com
عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.