تعیین زمان مکالمه در داخلی تایمر دار ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۸      بازدید: 790 بار

یکی از برنامه های محدود کننده داخلی های سانترال، برنامه تایمر سانترال پاناسونیک است. تایمر برای محدود کردن زمان مکالمه مورد استفاده قرار می گیرد. کاربرد این برنامه هنگامی است که تماس از دورن شبکه سانترال به خارج از آن برقرار شود، به این معنی که یک داخلی سانترال توسط خط شهری تماسی به بیرون از شرکت برقرار کند. تعیین زمان مکالمه در داخلی تایمر دار بین ۱ تا ۳۲ دقیقه است که در صورتی که برنامه تایمر ( کد ۶۱۳ سانترال پاناسونیک) فعال شود زمان محدودیت اعمال شده توسط این برنامه ۱۰ دقیقه تعریف خواهد شد که قابل تغییر است.

تعیین زمان مکالمه در داخلی تایمر دار

با تعیین زمان مکالمه در داخلی تایمر دار می توان در هزینه های اضافه مکالمه مدیریتی نوین ایجاد کرد که هر کاربر بداند نمی تواند بیشتر از زمانی مشخص با تلفن به مکالمه بپردازد و تماس پس از زمان مشخص شده قطع خواهد شد. با این عمل می توان از بسیاری از تماس های غیر ضروری و شخصی افراد جلوگیری نمود. از قابلیت های دستگاه سانترال در صورت فعال بودن این کد سانترال برای آگاه سازی طرفین در مورد نزدیک شدن به زمان اتمام مکالمه ۱۵ ثانیه آخر، ۳ بار بوق هشداری را پخش می کند که برای دو طرف قابل شنیدن است. (هر ۵ ثانیه)

 

از الزامات قبل از راه اندازی این کد سانترال فعال سازی تایمر در تلفن سانترال پاناسونیک است که توسط کدهای آموزشی سانترال به آن اشاره شدهاست.

 

برای فعال سازی تعیین زمان مکالمه در داخلی تایمر دار مراحل زیر را انجام دهید…

 

  • وارد حالت برنامه ریزی شوید.
  • کد سانترال “۲۱۲” را وارد کنید.
  • با فشار دادن SP-PHONE وارد حالت انتخاب گزینه خواهید شد.
  • با استفاده از کلید AUTO ANS گزینه مورد نظر را انتخاب کنید.
  • توسط  STORE  اطلاعات وارد شده ذخیره می شود.
  • با کمک گرفتن از کلید HOLD می توانید از این برنامه خارج شوید.
دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 0.30 مگابایت رمز فایل : ertebatgroup.com
عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید