تعیین زمان باز شدن درباز کن گوشی تلفن ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: دوشنبه 2 دسامبر 2019 - 12:22      بازدید: 230 بار

یکی از امکاناتی که در دستگاه سانترال KX-TES824 وجود دارد امکان تعریف آیفون است که در صورت فشردن کلید زنگ تلفن هایی که در کد سانترال ۷۰۶ مشخص کرده اید زنگ بخورد و به صدا درآیند. در کدهای ۷۰۰ تا ۷۱۰ تمامی تنظیمات در این زمینه را می توانید فعال سازی کنید. در کد ۷۰۹ سانترال می‌توانید تعیین زمان باز شدن درباز کن گوشی تلفن را مشخص کنید این مدت زمان بین ۱ تا ۸ ثانیه قابل تنظیم است. همانطور که قبلاً نیز گفته شده است شما می توانید حداکثر ۴ گوشی تلفن را به عنوان داخلی برای دریافت زنگ آیفون تعریف کنید.

نحوه زنگ آیفون و تمامی برنامه ریزی ها به راحتی و توسط چند برنامه ساده قابل اجرا است. حتی امکان تعریف شیفت کاری مختلف برای ساعت مختلف روز نیز توسط کمپانی پاناسونیک در نظر گرفته شده است که در زمان استراحت پرسنل و یا حتی تا پایان ساعت اداری کدام داخلی عهده‌دار جوابگوی به زنگ آیفون باشد.

 

تعیین زمان باز شدن درباز کن گوشی تلفن

 

با این برنامه می توان تنظیم نمود که مدت زمان فرستاده شدن سیگنال جهت رله درباز کن چقدر باشد. رله در واقع اهرمی برای عمل باز کردن در است. این اهرم ممکن است به سیگنال های با طول زمان های متفاوت نیاز داشته باشد. این برنامه در سانترال به صورت پیش فرض ۵ ثانیه تعریف شده است که می توان آن را بین ۱ تا ۸ ثانیه تغییر داد. در مرحله ۴ می توانید برای انتخاب هر ۴ آیفون از کلید * استفاده کنید.

 

برای فعال سازی تعیین زمان باز شدن درباز کن گوشی تلفن مراحل زیر را انجام دهید…

  • وارد حالت برنامه ریزی شوید.
  • کد برنامه “۷۰۹” را وارد کنید.
  • با فشار دادن SP-PHONE وارد حالت انتخاب گزینه خواهید شد.
  • با کلید AUTO ANS گزینه مورد نظر را انتخاب کنید.
  • توسط  STORE  اطلاعات وارد شده ذخیره می شود.
  • با کلید HOLD  می توانید از این برنامه خارج شوید.
دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 0.1 مگابایت رمز فایل : ertebatgroup.com
عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.