انتقال خط با گوشی معمولی ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: یکشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۸      بازدید: 782 بار

سانترال پاناسونیک کم ظرفیت به گونه ای طراحی شده است که از گوشی آنالوگ (گوشی ارزان قیمت پاناسونیک) و هایبرید پشتیبانی کند. بیشتر گوشی های مورد استفاده در این دستگاه دارای کلید FLASH  هستند که کارایی این کلید برای استفاده از امکانات خط تلفن یا قطع کردن ارتباط و ایجاد یک ارتباط جدید بدون گذاشتن گوشی است. در این سیستم ارتباطی این امکان وجود دارد که فاصله بین قطع و وصل شدن را مشخص کرد. انتقال خط با گوشی معمولی یکی از مهم ترین نکاتی است که در تنظیم این کد سانترال ۴۱۸ اهمیت دارد زیرا می توان گفت که این کد ذاتا برای این ویژگی تنظیم شده است.

انتقال خط با گوشی معمولی | سری فایل PDF آموزش نصب دستگاه سانترال پاناسونیک

در کد ۴۱۸ سانترال تنظیم ثانیه کلید FLASH مشخص می شود که این امکان وجود دارد که زمان این قطع وصلی را بین ۸۰ تا ۱۲۰۰ میلی ثانیه انتخاب و برنامه ریزی نمود. باید این پیش زمینه را داشته که در هنگام برنامه ریزی، برای انتخاب همه خطوط در مرحله ۴ از کلید * استفاده شود.

 

اگر بخواهیم چگونگی انتقال خط با گوشی معمولی را به بهترین شکل مطرح کنیم، باید اینگونه بگوئیم که در صورت فشردن کلید فلش بر روی تلفن آنالوگ مانند تلفن پاناسونیک KX-TS880 در این مدت زمان دستور انتقال تماس به دستگاه اصلی صادر می شود و در زمانی بسیار کوتاه تر مرکز تلفن دو بوق پشت سر هم را به گوشی شما ارسال می کند که شما آن را خواهید شنید و این به معنا آمادگی دستگاه برای انتقال تماس است و شما پس از شنیدن آن دو بوق آزاد شماره داخلی مقصد را شماره گیری کنید.

 

برای فعال سازی انتقال خط با گوشی معمولی مراحل زیر را انجام دهید…

 

  • وارد حالت برنامه ریزی شوید.
  • کد برنامه “۴۱۸” را وارد کنید.
  • با فشار دادن SP-PHONE وارد حالت انتخاب گزینه خواهید شد.
  • با کلید AUTO ANS گزینه مورد نظر را انتخاب کنید.
  • توسط  STORE  اطلاعات وارد شده ذخیره می شود.
  • با کلید HOLD  می توانید از این برنامه خارج شوید.

 

دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 0.42 مگابایت رمز فایل : ertebatgroup.com
عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید