آموزش پرینت ریز مکالمات سانترال ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: چهارشنبه 8 ژانویه 2020 - 13:46      بازدید: 2810 بار

پاناسونیک فکر همه چیز را کرده است، او محدود ترین نوع گزارش گیری را در این مرکز تماس در نظر گرفته و البته باید کمی هم واقع گرایانه به آن نگریست. در آموزش پرینت ریز مکالمات سانترال کد ۸۰۱ شما برنامه‌ ریزی می ‌کنید که در هر صفحه A4 در هنگام پرینت چند خط اطلاعات چاپ شود و فاصله میان هر نقطه و یا صفر چقدر باشد. اما نکته ای که اهمیت دارد این است که این گزارش گیری هیچگونه فیلتری ندارد و تمامی رویدادها را پشت سر هم نمایش می دهد. امکان گزارش گیری هوشمند و تخصصی از سانترال طراحی نشده است.

 

۱۴ روز اشتراک رایگان با دانلود رایگان نرم افزار گزارشگر ابری

 

این سرویس کاملا تحت کلود بوده و انواع گزارشات را بدون محدودیت زمان و مکان در اختیار کاربر قرار میدهد. قابلیت داشبورد و امکان اضافه کردن ۵۰ داشبورد مختلف از ویزگی های منحصر به فرد این نرم افزار است که شما میتوانید از بین بیش از ۷۰ ویجت موجود در آن داشبورد های مورد نظر خود را ایجاد کنید. پشتیبانی از تمامی برند های سانترال شامل پاناسونیک، سیسکو، آوایا و دیگر برند های معروف دیگر قابلیت مهم این نرم افزار می باشد ضمنا این نکته مهم را نیز در نظر داشته باشید شما محدودیتی برای اضافه کردن دستگاه سانترال در این نرم افزار ندارید و در صورتی که در مجموعه شما بیش از یک دستگاه سانترال وجود داشته باشد امکان دیدن گزارش همه آن ها در همین نرم افزار وجود دارد. شما میتوانید برای اطلاع از جزییات بیشتر این نرم افزار با کلیک بر روی لینک سرویس تحلیل و مدیریت تماس بیشتر در جریان قابلیت های نرم افزار قرار بگیرید.

 

 

گزارشگر ابری به عنوان اولین سرویس مدیریت و تحلیل تماس و مکالمات به شما اجازه می دهد تا بتوانید به راحتی گزارشات هوشمند را بر اساس هر نوع فیلتر مشاهده کنید و یا حتی آن را به اشتراک بگذارید، امکان پرینت و چاپ نیز به خوبی فراهم شده است.

 

مشاهده تماس های خروجی امروز سانترال

 

پرینت ریز مکالمات در سانترال به کمک نرم افزار گزارشگری ابری

۱۴ روز اشتراک رایگان با تمام امکانات همین حالا مدیریت تمای را شروع کنید

 

تصور کنید شما می ‌خواهید ریز مکالمات و پرینت تماس هایی که “دیروز” با “واحد فروش” شما تماس گرفته اند را مشاهده کنید. چگونه می توانید این کار را انجام دهید؟ شما به واسطه گزارش گیری از مرکز تماس به هیچ عنوان این امکان را ندارید. حافظه محدود در ارائه گزارش و ثبت وقایع، عدم امکان فیلتر کردن بر اساس تاریخ داخلی و یا حتی خط شهری از حداقل ضعف ها در این زمینه است.

 

پرکارترین داخلی ها بر اساس تماس های ورودی هفته گذشته سانترال

 

اما راهکار چیست…

برای دریافت گزارشی که مثال زده شده است، کافیست وارد داشبورد خود شوید و سپس بر روی “ویجت تماس ورودی” کلیک کنید و در بخش تاریخ “دیروز” و در قسمت گروه “واحد فروش” را انتخاب کنید. کار تمام است شما این که در حال مشاهده گزارش و تماس های ورودی دیروز در واحد فروش خود هستید. این کافی نیست؟ اطلاعات بیشتری می خواهید؟ مثلا طولانی‌ ترین مدت زمان مکالمه را نیاز است؟ اینک باید همان کار را تکرار کنید اما در انتخاب ویجت باید “ویجت طولانی ترین تماس” را برگزینید. لازم به ذکر است که شما امکان گزارشگیری بیش از ۷۰ حالت و اتفاق را دارید که با همین روند ایجاد می شوند.

 

آخرین تماس های ورودی واحد فروش دیروز سانترال

 

حافظه محدود در ثبت گزارشات تماس، دیگر معنایی ندارد…

همانطور که بیان شد در دستگاه سانترال TES824 حافظه‌ی نگهداری اطلاعات و رویدادها بسیار محدود است و شاید حتی تمامی رویدادها را در یک روز کاری را نمایش ندهد. گزارشگر ابری به شما این اطمینان را می دهد تا بتوانید با خیالی آسوده تمامی اطلاعات را در حافظه قدرتمند تا ۵ سال ثبت و ذخیره کنید و از آن گزارش گیری نمایید.

فعال سازی آموزش پرینت ریز مکالمات سانترال

 

در صورتی که دستگاه سانترال پاناسونیک برای نمایش اطلاعات تماس گیرنده به یک دستگاه چاپگر طبق برنامه “۸۰۰” متصل باشد می توان دو مورد را تنظیم کرد. این دو مورد توسط این برنامه سانترال قابل تنظیم است که عبارتند از تعداد خطوط در هر صفحه برای چاپ و هم چنین تنظیم فاصله مابین دو صفر. این برنامه به صورت پیش فرض برای سانترال با تعداد خطوط هر صفحه ۶۶ خط و فاصله ما بین هر صفحه ۰ خط (بدون فاصله) فعال است که قابل تغییر است.

فعال سازی آموزش پرینت ریز مکالمات سانترال

 

برای فعال سازی آموزش پرینت ریز مکالمات سانترال مراحل زیر را انجام دهید…

  • وارد حالت برنامه ریزی شوید.
  • کد سانترال“۸۰۱” را وارد کنید.
  • با فشار دادن SP-PHONE وارد حالت انتخاب گزینه خواهید شد.
  • با کلید AUTO ANS گزینه مورد نظر را انتخاب کنید.
  • توسط  STORE  اطلاعات وارد شده ذخیره می شود.
  • با کلید HOLD  می توانید از این برنامه خارج شوید.

 

دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 0.1 مگابایت رمز فایل : ertebatgroup.com
عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.