آموزش هلد در تلفن سانترال پاناسونیک ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۰      بازدید: 683 بار

در آموزش هلد در تلفن سانترال پاناسونیک خواهیم آموخت که چگونه می توان نگه داشتن یک تماس در حالت توقف و یا پارک تماس در اصطلاح مدیریتی خاص را بر روی تماس های ورودی شرکت انجام داد در مقالات آموزشی گروه فنی مهندسی ارتباط تا کنون به بررسی تمامی ویژگی ها و کد برنامه ریزی سانترال کم ظرفیت پرداخته ایم. در مرکز تلفن پاناسونیک این امکان وجود دارد که با وارد کردن کد دسترسی به خط شهری تماس را برقرار نمود و یا در تلفن هایی که دارای کلید نشانگر تماس (کلید های DSS) هستند با فشردن کلید، خط شهری را آزاد نمود.

آموزش هلد در تلفن سانترال پاناسونیک

 

سانترال، سخت افزاری است که اطلاعات وارد شده را بررسی کرده و آن ها را متناسب با تعاریف موجود، اعمال می کند. یکی از این اطلاعات زمان مکث سیستم بعد از تصرف خط شهری است که برای این مرکز مخابراتی کوچک قابل تعریف است. به این معنی در هنگام آزاد سازی خط شهری فرد چه مدت بعد از آن قادر به شماره گیری است و در این مدت زمان مکث هر شماره ای که گرفته شود برای سانترال بدون مفهوم است و آن را در نظر نمی گیرد.

با آموزش هلد در تلفن سانترال پاناسونیک زمان ذکر شده در کد سانترال ۲۰۶ قابل انتخاب و تنظیم شدن است البته لازم به ذکر است که این برنامه به مدت ۰ میلی ثانیه برای سانترال به طور پیش فرض تعریف شده است.

برای فعال سازی آموزش هلد در تلفن سانترال پاناسونیک مراحل زیر را انجام دهید…

 

  • وارد حالت برنامه ریزی شوید.
  • کد سانترال “۲۰۶” را وارد کنید.
  • با فشار دادن SP-PHONE وارد حالت انتخاب گزینه خواهید شد.
  • با استفاده از کلید AUTO ANS گزینه مورد نظر را انتخاب کنید.
  • توسط  STORE  اطلاعات وارد شده ذخیره می شود.
  • با کمک گرفتن از کلید HOLD می توانید از این برنامه خارج شوید.

 

دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 0.30 مگابایت رمز فایل : ertebatgroup.com
عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید