آموزش نام گذاری داخلی در سانترال ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: سه‌شنبه 28 می 2019 - 10:15      بازدید: 444 بار

دستگاه سانترال مانند بسیاری از سیستم‌ های ارتباطی به کاربران خود اجازه می دهد تا بتوانند نام و شماره تلفن افرادی خاص را در آن ذخیره سازی کنند که در هنگام دریافت تماس و یا برقراری تماس بتوانند به راحتی با استفاده از این ذخیره سازی ارتباط را برقرار کنند. در این مقاله به آموزش نام گذاری داخلی در سانترال پاناسونیک خواهیم پرداخت. این مقاله به شما کمک می کند تا با استفاده از کد سانترال ۶۰۴ بتوانید نامگذاری ۲۴ تلفن داخلی را به راحتی انجام دهید. در کد سانترال ۰۰۹ آموختیم که چگونه بتوانیم داخلی‌ها را تعریف کنیم و هر داخلی را با توجه به برنامه ریزی‌ها و سطح نیاز هر فرد برای آنها تعریف کنیم. البته اهمیتی ندارد که تعداد داخلی ها چقدر است شما می توانید به تعداد مورد نظر خود داخلی ایجاد کنید.

 

آموزش نام گذاری داخلی در سانترال

 

در این کد سانترال می ‌توانید برای هر کدام از افراد و داخلی ها نامی را مشخص کنید. به طور مثال داخلی اپراتور یا منشی یکی از پرکاربردترین داخلی ها برای تمامی افراد در یک مجموعه است اگر شما بخواهید با این فرد تماس برقرار کنید و یا آن که در صورت دریافت تماس از هر یک از داخلی‌ ها شما متوجه شوید که آن چه کسی است، بهترین راهکار ثبت نام و ذخیره سازی نام می باشد.

لازم به ذکر است که آموزش نام گذاری داخلی در سانترال پاناسونیک به راحتی امکان پذیر است اما فقط در گوشی هایی که دارای صفحه نمایشگر هستند قابل استفاده است. در سانترال کم ظرفیت می توانیم از تلفن های استفاده کنیم که دارای صفحه نمایشگر هستند تا در این حالت شماره فرد را به همراه نام در صورت دریافت تماس به راحتی قابل رویت است. یکی از مزایای این کار تسریع در شناخت داخلی تماس گیرنده است. به صورت پیش فرض در سانترال برای هیچ کدام از داخلی ها نام نوشته نشده است. در هنگام برنامه ریزی برای وارد کردن نام باید از کلید های شماره گیر تلفن استفاده کرد. هر کدام از نام ها حداکثر تا ۱۰ حرف می توانند باشند.

 

برای فعال سازی آموزش نام گذاری داخلی در سانترال پاناسونیک مراحل زیر را انجام دهید…

  • وارد حالت برنامه ریزی شوید.
  • کد برنامه “۶۰۴” را وارد کنید.
  • با فشار دادن SP-PHONE وارد حالت انتخاب گزینه خواهید شد.
  • شماره گیر جک داخلی مورد نظر را وارد کنید.
  • با کلید AUTO ANS گزینه مورد نظر را انتخاب کنید.
  • توسط  STORE  اطلاعات وارد شده ذخیره می شود.
  • با کلید HOLD  می توانید از این برنامه خارج شوید.

 

دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 0.1 مگابایت رمز فایل : ertebatgroup.com
عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید