آموزش شماره گیری صفر در حالت صفر بسته ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۲      بازدید: 704 بار

اولین کاربرد مرکز تلفن پاناسونیک همان طور که انتظار می رود برقراری تماس تلفنی است، با اتصال یک تلفن سانترال به سیستم بدون در نظر گرفتن مدل تلفن و کارت متصل شده به سانترال می توان خط شهری را آزاد نمود و تماس را برقرار کرد. در مقالات بستن صفر و دو صفر در سانترال به بیان جزئیاتی در مورد چگونگی محدود سازی خطوط شهری و هر داخلی خواهیم پرداخت و این نکته که با آموزش شماره گیری صفر در حالت صفر بسته نیز می توان از برقراری تماس با خطوطی مانند موبایل که باید صفر را آزاد نمود نیز استفاده کرد. با آموزش شماره گیری صفر در حالت صفر بسته نیز می توان به زمان باز شدن صفر پرداخت.

آموزش شماره گیری صفر در حالت صفر بسته

 

یکی از پر کاربرد ترین امکانات دستگاه سانترال برنامه صفر و دو صفر بند است که باعث محدود کردن داخلی ها می شود. این قابلیت نیز در سانترال کم ظرفیت وجود دارد که ۸۰ شماره را (طبق کد “۳۰۶” سانترال)

وارد کند که این شماره ها، شماره های استثنایی نامیده می شوند. کاربرانی که برنامه محدود سازی تماس برای آن ها فعال است نیز سانترال به آنها این امکان را می دهد که آموزش شماره گیری با صفربند در مقاله جداگانه توسط گروه فنی مهندسی ارتباط بیان خواهد شد البته لازم به ذکر است که استفاده از این روند باید به صورتی باشد مسئول و مدیریت مجموعه رضایتی داشته باشد در غیر این صورت این عمل بسیار نا خوشایند است.

 

این مراکز تلفن به کاربرانی که داخلی محدود شده ای دارند این اجازه را می دهد که در فاصله زمانی ۵ تا ۲۰ ثانیه (قابل تنظیم و انتخاب است) بعد از فشردن صفر و یا دو صفر شماره را وارد کنند. اگر این شماره با آن ۸۰ شماره ثبت شده مغایرت داشت، تماس از طرف دستگاه قطع خواهد شد. این برنامه به صورت پیش فرض فعال و بعد از گذشت ۱۰ ثانیه این کار را انجام می دهد.

 

برای استفاده از این کد سانترال، فعال سازی کد “۳۰۶” الزامی است.

 

برای فعال سازی آموزش شماره گیری صفر در حالت صفر بسته مراحل زیر را انجام دهید…

 

  • وارد حالت برنامه ریزی شوید.
  • کد سانترال “۲۰۸” را وارد کنید.
  • با کلید SP-PHONE وارد حالت انتخاب گزینه خواهید شد.
  • با استفاده از AUTO ANS گزینه مورد نظر را انتخاب کنید.
  • با STORE  اطلاعات وارد شده ذخیره می شود.
  • با کمک گرفتن ازHOLD  می توانید از این برنامه خارج شوید.

 

 

دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 0.30 مگابایت رمز فایل : ertebatgroup.com
عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید