تلفن تحت شبکه پاناسونیک ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: یکشنبه 20 ژانویه 2019 - 18:17      بازدید: 459 بار

گوشی تلفن تحت شبکه پاناسونیک به دسته ی بزرگ از گوشی ‌ها گفته می شود که توسط کابل شبکه به دستگاه سانترال متصل می شوند و امکان برقراری تماس اینترنتی را به کاربران خود می ‌دهند. این دسته از تلفن ها به غیر از این که می ‌توانند اموری مانند برقراری تماس با خط شهری معمولی را داشته باشند، امکان تماس با اینترنت را نیز برای فرد مهیا می‌ کنند. اولین کاربرد تلفن تحت شبکه پاناسونیک این است که می توانید در هر مکانی از دنیا بدون در نظر گرفتن مکان با متصل شدن به دستگاه سانترال از طریق اینترنت به عضوی از آن تبدیل شوید. این کار به کاربر اجازه می دهد تا بتواند فارغ از محدودیت مکانی تمامی ارتباطات خود را مدیریت کند.

 

تلفن تحت شبکه پاناسونیک - گوشی تلفن IP سانترال راه حل اساسی برای حذف مکان در مکالمات

 

همانطور که در مقاله تلفن IP چیست؟ بیان کردیم در واقع تمامی اطلاعات در این تلفن ها از طریق اعداد صفر و یک و همزمان به شکل صوتی با کیفیت فوق العاده جا به جا می‌شوند. دستگاه سانترال به کاربران خود این اجازه را می دهند تا با استفاده از کارت افزایشی VOIP یا از طریق فعال سازی لایسنس امکانات بی نظیری را تعریف کنند و فعال سازی نمایند و بتوانند از آنها به بهترین شکل استفاده کنند.

 

دسته بندی تلفن تحت شبکه پاناسونیک

 

پاناسونیک این دسته از محصولات خود را به سه دسته بزرگ تقسیم بندی کرده تلفن کنفرانس، سانترال تلفن رومیزی و تلفن بی سیم. این سه دسته امکاناتی مختلف را برای کاربر فراهم سازی می کند. تلفن های رومیزی مانند سایر تلفن ها ظاهری کاملا مشابه آنها دارند و تنها تفاوت آنها در نوع ارسال و دریافت اطلاعات است. تلفن کنفرانس باعث می ‌شود تا او در اتاق های بسیار بزرگ افراد مختلف توانند به راحتی با فردی خارج از مجموعه ارتباط تلفنی برقرار کنند که گوشی تلفن کنفرانس براحتی صدا را بدون نویز دریافت می ‌کند و پس از بهینه سازی آن، صدا را برای فرد شنونده ارسال می‌ کند و این امر به صورت مکرر در هر ثانیه اتفاق می ‌افتد.

 

تلفن تحت شبکه پاناسونیک - گوشی تلفن IP سانترال راه حل اساسی برای حذف مکان در مکالمات

 

تلفن بی سیم IP نیز به همین ترتیب کار خود را انجام می‌ دهد و برتری که نسبت به سایر دستگاه تلفن ها دارد این است که می ‌توان بدون در نظر گرفتن محدودیت مکانی در یک بردی خاص از آن استفاده نمود. با تنظیم IP و برنامه ریزی این گوشی ها می توانید در هر نقطه از کره زمین از آن ها استفاده کنید. فقط کافیست که آن را به دستگاه سانترال مورد نظر خود معرفی کنید و مراحل همگام سازی را با دقت انجام دهید.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.